Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyik autót választanátok?

Ti melyik autót választanátok?

Figyelt kérdés

A kettő közül valamelyiket:


[link]


[link]


2013. aug. 24. 12:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mind kettő szépség rendesen be van járatva szóval az árból ami rá van szánva egy fiatalabb és keveset futottat. PL. 320d. :D De ha feltétlen ezek közül kell akkor: BMW, mert az Audi bézs belseje gyorsan koszolódik. :D És ha jól vettem le akkor a BMW magántulajtól eladó az Audi meg kereskedésből és onnan nem veszünk autót! :D
2013. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért egyiket sem,mert 250-280ezer km rengeteg bele,és irtózatos összeget fogsz a javitására költeni,10 évesek,már azért adják el,mert romlik el folyamatosan.Persze eladásra kijavitják az aktuális hibákat.

Ennyiért jobbat,fiatalabbat kapni.

2013. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, olyan van? :/ De ha ennyiért muszáj és fegyvert nyomnak a fejemhez, az Audit mert quattro. Meg lealkudhatsz belőle csomót és eladod a radarblokkolót: voilá, máris félmilliós árelőnyben vagy.
2013. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Egyiket sem.

Nem sértésként írom, de... Ez most egy korábbi kérdező újabb kérdése (mert ez már a sokadik BMW-t vagy Audi-t jellegű kérdés), vagy csak ennyien szemellenzősök, hogy csak ez a két márka létezik? Ha már az olyan autókat rangon alulinak találja valaki, mint a Toyota, Mazda, Honda vagy a VW, Skoda, akkor is találhat magának előkelő autókat. Miért ne jöhetne szóba a Volvo? Vagy a Saab, aminek most indítják majd újra a gyártását? Vagy ott a Lexus, a Subaru és sorolhatnám még...

2013. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A 3.0 literes Diesel motorba nem sok a 250-280.000 km, ezek 500.000-et elmennek mindenféle komoly gond nélkül.

A BMW-t választanám, mert egyszerűen jobban tetszik. Ennyi.

Egyébként mindkettő jó gép.

A kérdés az,hogy a km valós-e, vagy már inkább 400.000 körül járnak, és visszatekergették? :) Érdemes mindkettőt leinformálni, és ha nem márkaszervizes pecsét van a szervizkönyvbe, hanem valami kis maszek szerviz, akkor nem kell hinni még a könyvnek és a szerviznek sem, mert hamisítják. A márkaszerviz talán nem...


Szóval a kettő közül a BMW.


DE való igaz,hogy 2.5 millióért nem biztos, hogy közel 10 éves kocsikat kéne nézegetni. Abból 3-5 éves igazán jó, könnyebben leinformálható, kevesebbet futott kocsikat kapsz, bármennyire is vonzó a BMW-s, Audi-s életérzés. Ha ezek elromlanak, akkor ott zsebbe kell nyúlni.



2 példa:


[link]


[link]

2013. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nekem ezek tetszenek.Volt már A6-osunk,a családnak,ez most az enyém lenne,24 éves lány vagyok.Volt már olyan autónk is,ami nem olyan nagy márka,most is egy Chevrolet Captivánk van,de össze sem lehet hasonlítani az Audival,pedig az Audi 1999-es volt,a Captiva pedig 2009-es.Egyszerűen a márka az márka.Ezt pedig csak az tudja,akinek volt már ilyen is,olyan is.
2013. aug. 24. 15:45
 7/21 A kérdező kommentje:

Kedves 5.válaszoló

A kombi autók nagyon nem tetszenek,meg fontos,hogy automata váltós legyen,mert azt szeretem.De azért köszi :-)

A BMW tetszik nekem is jobban,pedig nagy Audi-s vagyok :-)

2013. aug. 24. 15:48
 8/21 anonim ***** válasza:
Ja, a kombi csak egy példa volt. A lényeg a Mazda ;)
2013. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy az általad linkelt BMW elég lelakottnak tűnik belül a 280.000 km-hez képest...

Az én Focusom 5 éves, 230.000 van benne (ezért is gondolkodj el a 9 éves 280.000 km-en...), és szinte újszerű.

2013. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen a márka az márka."


Volt már több mint közeli kapcsolatom 740-es BMW-vel meg ugyanakkori 605-ös Peugeotval és az ég egy adta világon semmi különbséget nem vettem észre kényelemben, kidolgozottságban, minőségben. Sőt, a tulaj sem...vagyis csak tankoláskor meg javításkor, akkor kétszer annyit költött a BMW-re. Lehet, hogy az egyik csak 190 lóerő, a másik meg 280, de ez az akkori ('90-es évek) gyér magyar forgalomában sem számíott, ma meg tök mindegy, hogy hány lóerős autóval araszolsz a dugóban, s autópályán sincs semmi előnye egy 3 literes motornak. Azt persze meg lehet érteni, ha valaki valamiért ragaszkodik egy márkához, de akkor nem két különböző autó között vesződnél. Igazából azt sem teljesen értem, hogy miért nem elég egy kissebb autó kissebb motorral, de te tudod.

2013. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!