Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e36 320i milyen hátsó...

BMW e36 320i milyen hátsó sportdob szól a legszebben?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok ami hangos (nem hülyegyerekesen) és nagy fordulatnál is szép mélyen szól nem pedig rally autósan üvölt.

És persze drága se legyen.:)



2013. aug. 27. 08:22
 1/4 Sinead ***** válasza:
Egy egyszerű sportdobtól éppen hülyegyerekes lesz az autó. Ha tőből mindent kicserélnél egy komplett kipufogó rendszerre, az lenne a legjobb.
2013. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne égesd magad ilyen hülyeséggel. Jó az ahogy gyárilag van.
2013. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne kókányolj rá hasraütésre bobot mert a bmw sok erőt tud veszteni egy rossz kipufogótól.

A jó kipufogórendszer a versenyfejlesztéses bmw é de az meg horibilis. És jól fogalmazod, a jó kipufogótól az autó csendes de ha belelépsz a gázba iszonyat jó hangélményt nyújt. Tegyél a gyárira valami véget inkább mert a bmw nél a gyári is tuning.

2013. okt. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 320i van szerintem gyári dobbal is nagyon szépen szól a 6 henger, vettem rá egy dupla króm véget és így szebb is lett, de gyűjtök össze 200 körül és veszek rá egy teljes rendszert. Szerintem te is tegyél így az még teljesítmény növekedést is ad. De hogy a kérdésedre is válaszoljak Supersprint , Magnaflow dobok szépen szólnak.
2013. okt. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!