Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha lefulladok a forgalmi...

Ha lefulladok a forgalmi vizsgán akkor megbukok?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon azt írják,hogy nem feltétlen

[link]



2013. aug. 27. 18:12
 1/10 Dörmögő ***** válasza:
100%
Nem buksz meg egy lefulladástól. Persze ha folyton lefulladsz akkor tuti megbuktatnak mert nem tudod kezelni a gépjárművet.
2013. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sinead ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták, hogy forgalom akadályozásos lefulladáskor buktatnak, amúgy nem.
2013. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. válaszoló jól mondja. De úgy szoktak ehhez viszonyulni, hogy ha 1x, max 2x lefulladsz, azt még elnézik. Többször már nemigen ajánlatos.
2013. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az oktató azt mondta hogy négyszer fulladhatok le, mert annyi felesége volt, annyi gyereke van, és a héten annyi qva volt meg neki, ha forgalomban fulladok le, akkor én fizetem a sörét, meg a nőjét..:DD Hatalmas arc volt a csávó. De úgy tudom, hogy normális esetben kétszer-háromszor, ha akadályozod a forgalmat, akkor azonnal megvágnak.
2013. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 4-nél többször lefulladsz 1 óra alatt egy dízeles verdával akkor nem vagy az utakra való :D
2013. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
úristen ezek a válaszok... 2x lehet lefulladni harmadik bukás. Rajta van a vizsgalapon, amit elvileg megkaptok a vizsga végén és be vannak karikázva mit rontottál és ott minden fel van sorolva szépen
2013. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 3x fulladtam le a forgalmi vizsgámon. Nem buktam meg.
2013. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyban függ a vizsgabiztos kedélyállapotától. Haverom vizsgán ő állt legelöl piros lámpánál és indulásnál lefulladt. Ráadásul a zöld jelzés is elég rövid ideig tartott, épp, hogy újraindítás után átfért a lámpán. Ezután még 2x lefulladt, de végül egészen más ok miatt bukott meg.

Hivatalosan amúgy úgy tudom 2x lehet lefulladni, 3-nál buktatnak.

2013. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vizsgalapon csak egy rublika van, persze ahányszor lefulladsz annyi hibavonalat lehet bele húzni. Ha nincs szerencséd, de a tízhez már csak egy hiányzik, akkor egy lefulladással is buktad.
2015. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
7-es, én is ugyanígy jártam tegnap, mint te, de engem meghúztak már másodjára! :'(
2017. aug. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!