Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha forgalmi vizsgán lefúlad...

Ha forgalmi vizsgán lefúlad az autó akkor az bukásnak számít?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy az hibának számít ha lefúladok,vagy ettől még sikerülhet a vizsga?
2013. aug. 19. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Akárhányszor lefulladhatsz, nem buksz meg. Persze, ha az 50 percből 45 arra megy el, hogy állsz mert minden kereszteződésben lefulladsz, akkor persze megbuktál, de abban az állapotban az oktatók senkit nem visznek vizsgázni, tehát a válasz NEM, ilyenért nem buksz meg.
2013. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sokszor nem fúlad le, 3órás gyakorlat alatt egyszer fordult elő :(

akkor ezért nem buktathatnak meg?

2013. aug. 19. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, de ha nem tudsz még vezetni akkor ne erőltesd a vizsgát, mert tudom milyen az, ha erőlteted. Én nem tudtam még rendesen vezetni, volt mikor mentek a dolgok, volt mikor nem, elmentem vizsgázni, mentünk 1 km-t és az 1. parkolásnál megbuktam. Utána vettem még 10-en vhány órát és már a végén minden ment, akkor elmentem vizsgázni és meg lett. Tudom, hogy sokba kerül, de ha bukod a vizsga díjakat az még többe lesz.
2013. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól megy a vezetés, csak egyszer lefúladt,de a többi jól megy és azóta nem fúladt le.
2013. aug. 19. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!