Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tisztelt Jelenlévők! Németorsz...

Zotyam kérdése:

Tisztelt Jelenlévők! Németországban milyen feltételekkel lehet autót, segédmotort venni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan feltételekkel, hogy van pénzed... Semmi más nem kell hozzá, nincs feltételhez kötve.
2013. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen feltételekre tetszik gondolni? A papírmunkára, vagy úgy általában? A papírmunkával és az eredetvizsgával semmi különös nincs. Eredetvizsgálat, kis papírmunka, szabályos adásvételi, utána behozni az autót (lábon, ha kint forgalomban van, tréleren, ha ki van vonva) és itt elintézni mindent, amit ilyenkor kell.

Az egyéb feltételek és körülmények miatt viszont én leálltam a behozatalról. Egy rakás pénzbe kerül 1-1 autókeresési kör, mert sok nem szakszerűen javított autó van kint is (a telefonban természetesen makulátlan az autó, a nyugatiak simán nagyobbakat hazudnak, mint a magyarok) és sokszor lukra futottam. Kevesebb, mint fele költségből mindig találok itthon is megfelelő autókat.

2013. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!