Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » C-s jogosítványra, a rutin...

C-s jogosítványra, a rutin megvan, holnap lesz a forgalmi vizsga. Amit a KRESZ vizsgán kap az ember fényképes tanúsítvány, és viszi magával rutin vizsgára, az szükséges neki a forgalmi vizsgán is, vagy már régebben le kellett adni?

Figyelt kérdés
Kérem csak azok válaszoljanak akik a mai állás szerint tudják a biztos választ. Köszönöm.
2012. jan. 18. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A rutinvizsgát mára teljes mértékben eltörölték legjobb tudomásom szerint.Maga a rutin,a bólyák közötti szlalomozás már teljesen a múlté legjobb tudomásom szerint.Legalábbis vizsgáztatni nem lehet belőle.Ettől vannak kiakadva az oktatók,mondván, minden "cseresznye" a KRESZ után automatice a forgalomba kerül.
2012. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kedves első! ez igaz is, csak nem C kategóriára, ott még van rutin(nyáron akarom kezdeni, mulkor beszéltem oktatóval), B kaegórián az van amit leírál
2012. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van olyanod, akkor mindenképpen vigyed minden vizsgára, mert abba írják be az eredményt.

Viszont én voltam 1 hete elméletből vizsgázni (eddig ott adták ezt a fényképes vizsgalapot), és már nem kaptam, azt mondták 2012-től megszűnt.

De szerintem fokozatosan kerül kivezetésre, tehát aki még tavaly vizsgázott elméletből, de idén gyakorlatból annak ajánlatos vinni.

2012. jan. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valóban nincs már ez a fényképes vizsgalap. Örülök, hogy olvasom az ezzel kapcsolatos kommentet. Én megijedtem, hogy esetleg vissza kell mennem, mert semmi igazolást nem kaptam. De végül az iskolával beszéltem és mondták, hogy ez rendben van így. Gondolom őket értesítik a sikeres vizsgáról.
2012. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!