Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Semmi esetre sem Di tech? (Sr...

Semmi esetre sem Di tech? (Sr 50 -ről van szó)

Figyelt kérdés
Lenne alkalmam vásárolni egy DiTech injektoros 2004-es évjáratú Rs 50-et. Nagyon tetszik. 20000 Kiló méter van benne. Nincs szétölve széthajtva teljesen gyári minden működik rajta. De mindenhol azt írják a ditech-en hamar tönkremegy az injektor és ez 100 százalék, hogy egyszer tönkremegy akárhogyan használom? Mármint ésszerű keretek között. Nagyon tetszik, hogy keveset fogyaszt illettve a 6L + 2L es tartalék tank. Hosszabb utakra tervezem használni ( 40-50 kiló méteres túrák sima aszfaltúton) persze csak heti egyszer kétszer. Alkalmas lenne erre a feladatra ?

2013. aug. 28. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha értelmesen használod, akkor bírnia kell, sztem teljes mértékben alkalmas a túrákra,, max kicsit kényelmetlen, meg lassu
2013. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lassú ?? Mindenhol azt olvasom, hogy gyorsabb mint a karburátoros verziója és olyan 85-90-et bír minden tuning nélkül. De Azért köszönöm a választ akkor megveszem. Igazából én is arra gondoltam, hogy, ha úgy használom ahogy kell akkor nem fog tönkremenni. pl.: nem minden km-en beindítani stb.
2013. aug. 28. 23:14
 3/5 anonim ***** válasza:
az oké hogy annyit esetleg megy, de az a vége és szerinted jót tesz neki ha nem is az egész szakaszon de 30km-en át teljes gázzal mész? az már is nem ésszerű keretek között van szerintem... de ahogy gondolod
2013. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem tesz jót, de tuning nélkül egy 65-75-ös átlag elég jól hangzik egy két órás oda-vissza túrán.
2014. jan. 18. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:
hát talán igen.. ink 65 körül tartanám max 70 az fölé nem igen mert akkor már eléggé pörög.. nekem nem ditech van és óra szerint ment 90-et ,98-as körlámpás, ám azóta megvetted?
2014. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!