Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kereszteződésben zöld lámpánál...

Niki100 kérdése:

Kereszteződésben zöld lámpánál behajtottam. Jobbról elzártam az útat a forgalomtól. Amasik h az auto hatra gurulhatott, eszresem vettem h neki koccan1autonak. Majd kaptam az idezest h van két saram. Feleségre kell tanúskodnia aférjnek?

Figyelt kérdés

Nem volt szabálysértésem még. Nagy vonalúan közölték h a teteje 225. Az én autómon minimalis karcolas latszik. A sérült autóról semmit nem láttam,mutattak. Az egyik saram h behajtottam ami szamomra áthajthatónak tűnt. a masik h elhajtottam és tudtomon kívűl cserben hagytam! Mire szamithatok?

Tegnap volt idézés egyébként.



#elhajtás #Szabalysertes.kereszteződés
2013. aug. 29. 09:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

a történeted érthetetlen


családtag megtagadhatja, hogy ellened tanúskodjon, vagy rád terhelőt mondjon

2013. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Állítólag a cserbenhagyásért elvehetik a jogsid + nem tudom mennyi kp-ra megbüntetnek.
2013. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

"Az egyik saram h behajtottam ami szamomra áthajthatónak tűnt."


Basszus, nem láttad, hogy állnak előtted autók? Hogy az istenbe tűnhet áthajthatónak egy kereszteződés, ha állnak benne?


"Amasik h az auto hatra gurulhatott, eszresem vettem h neki koccan1autonak."


Nem tűnik fel, hogy gurul az autó? Sürgősen add le a jogsidat, ezt az egész társadalom nevében kérem. Hidd el, mindenki jobban jár. Legközelebb azt nem fogod észrevenni, hogy átmész a szembejövő sávba, és véletlenül megölsz egy kétgyerekes családot...


Bónusz: a nevedből látom, hogy nő vagy, de a 100 biztos nem az IQ-dat jelenti. Szedd már össze magad és próbálj meg kicsit kulturáltabban írni, mert ez, amit idehánytál, csak nagyon nehezen érthető...

2013. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Tipikus női sofőr. Azt sem veszi észre ha nekimegy valaminek. Mindtől elvenném a jogosítványt.
2013. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Én fiú sofőr vagyok és sajna én velem is megeshet az ilyesmi. Ha emelkedőn történt az eset, ott előfordulhat, hogy vissza gurul és a sok paraszt meg gyakran a másik seggébe áll be, hogy ha visszagurul még véletlenül se legyen hely. Nem kell egyből a nem alapján ítélkezni!
2013. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem hiszem, hogy pont a földművesek állnának túl közel hozzád, öcskös! Inkább azok, akik tudnak vezetni, és ezt botor módon rólad is feltételezik.


Ha neked nem megy, tedd ki a T betűt a kocsira, hidd el, senki nem fog normális távolságra állni tőled emelkedőn, mindenki hagy majd 5-6 métert. Nem szégyen, ha kezdő vagy, de a hibáidat inkább ismerd el és gyakorolj, hogy megszűnjenek, ahelyett, hoyg másokat sértegetnél a saját bénaságod miatt.

2013. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Dörmögő ***** válasza:
72%

11:46

Ha beleállnak a kocsid seggébe akkor se gurulj neki. Bár én még nem találkozta olyannal aki 5 centire állt meg mögöttem. Átlag 0.5-1 métert mindig hagynak a két kocsi közt, ha meg annyit visszagurul valaki akkor kezdje el újra tanulni az emelkedőn való indulást. Megjegyezném hogy gyakorlati vizsgán ha egy kicsit is visszagurul az ember az azonnali bukás.

2013. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem szándékosan gurulok neki! Eddig mondjuk csak 1x volt olyan, hogy visszagurult és nem hiszem, hogy neki ment vna a mögöttem lévőnek, de ez köszönhető, hogy magamtól kiskubiztam, hogy benzines motorral hogyan induljak kézi fékkel, amit persze a 200 K-ért nem mondtak el.
2013. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

Örülök, hogy ki tudod találni az ilyesmit, azonban mindenki jobban járna, ha nem forgalomban, éles helyzetben próbálnád megfejteni az ilyen rejtélyeket. Legközelebb majd azon gondolkodsz el, hogy ha hirtelen elédugrik egy stop tábla, akkor vajon mit is tegyél?


A bíróságot mocskosul nem fogja érdekelni, hogy neked tetszik-e a magyar gépjárművezető-képzés, amikor gondatlanságból elkövetett halálos kimenetlű baleset okozása miatt kerülsz eléjük.

2013. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Dörmögő ***** válasza:
89%
Nem azért írtam mert nem lehet visszagurulni. Inkább az volt a mondanivalóm hogy általában nem 1-2 centit szoktak az autósok megállni egymás mögött. Ha emelkedőn indul az ember és pár centit hátragurul abból nem szokott baj lenni. Csak a vizsgán ennyit sem engednek tudtommal.
2013. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!