Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyiket választanátok?

Nemeth94 kérdése:

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy most van egy aprilia sr 50 típusú robogóm,

viszont van lehetőségem ezt fel tuningolni vagy venni helyette egy váltóst. Nem tudom eldönteni, mindenki azt mondja hogy a váltós mert a robogó nem motor, de nagyon szeretem a robogókat olyanok válaszát várom akik mind2 típust ugyanúgy szeretik



2013. aug. 29. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább egy tuningmentes váltós motort vegyél minthogy tuningolgasd a robogót! ha megtuningolsz valamit akkor annak általában megvannak számolva a napjai és mindig tönkremegy egy bizonyos km után utána újíthatod fel
2013. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én aeroxot hajtottam, most 50-es supermotot, amíg robogóm volt nem tartottam nagy különbséget a két fajta motor között. De ha te kezeled a dolgokat az teljesen más, olyan élvezet amit a robogó nem tud nyújtani, ott csak a gázt kell húzni és vége történetnek,de váltóssal pl mikor előzésbe kezdesz visszaváltasz és felbőg a motor és már húz is mintha muszáj lenne, de egy váltós motorral már ember számba vesznek a nagy motorosok is, és ez a robogóról nem mondható el(teljesen jogosan) Csak annyi tanáccsal tudok szolgálni hogy semmiképpen se kína motort vegyél, generic cpi és társaik, vegyél derbit,yamahát, aprilliát,vagy a rijeju sem rosz márka csak nincs nagy neve. Amúgy menyi pénzt költenél rá?
2013. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsónak

Köszönöm szépen a válaszod derbi sendában gondolkodok én is olyan 200eft ra gondoltam ha másik motort veszek, sajnos váltani nem tudok és ettől félek, próbáltam már simsonon váltani de nem nagyon ment...

2013. aug. 29. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:

tesómnak derbije van, soha életében nem vezetett váltós motort mielőtt megvette (én ugyan úgy) meg kell fizetni a tanulópénzt senki nem úgy kezdte hogy tud váltani, de azon kívül hogy párszor lefulladsz vagy rossz sebességet kapcsolsz nem nagyon lesz más malőr. Én egy délután alatt megtanultam elindulni kuplungal, egy nyári szezon lemotorozása utánn mondhattam el hogy tudom mit csinálok és érzem a motort. A derbi nagyon jó gép csak ajánlani tudom. Nyugodtan vágj bele!


utolsó voltam

2013. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem generic triggerem van, es elmondanam h osztrak, nem pedig kinai. Megbizhato, egyszer se hagyott meg ott es nem is fogyaszt tul sokat! Es igaza van elottem szolonak ribogoval nem vesznek motoros szamba.
2013. aug. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!