Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Xenon 50-es motorba? Feszültsé...

Delta7 kérdése:

Xenon 50-es motorba? Feszültség STABILIZÁLÁS?

Figyelt kérdés

Van egy 50-es motorom és xenon-t raktam bele, ez mind szép és jó, csakhogy nem tölt vissza annyit a generátor az aksira mint amennyit a xenon megeszik.

Kb. 3A termel és kb. 4A eszik meg a xenon!

Valakinek valami működőkepés megoldás?



2013. aug. 30. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tedd vissza a régi világítást.
2013. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy szar a generátorod vagy vegyél bele egy 70-es hengert ami képes megfelelő ampert termelni vagy vegyél egy normális xenont (nekem semmi bajom nem volt az enyémmel) vagy csináld vissza az egészet.
2013. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gyárit nem rakom vissza, 70-es hengerel semmit nem érek mert attól még ugyanakkorra lesz a töltésem!

De ez nem egyedi probléma, mielőtt még hülyeségeket irtok, hogy így meg úgy sz@r a motorom!

2013. aug. 30. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Mielőtt belefaragtad a xenont érdemes lett volna elolvasni a generátor adatlapját!

:D

Ilyenkor nem stabilizálnod kell a feszültséget, hanem generátort cserélni nagyobbra!


Jótanács: Ne vakíts el, mert a bíróságon azt fogom vallani, hogy azért mentem beléd szemből 2 tonnával, mert nem láttam semmit!

:)

2013. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, és a nagyobb generátorhoz érdemes lesz nagyobb akksit is társítani, mert ha tényleg 4A-t kajál az a xenon, akkor már egy pár perces alapjárat alatt is lényegesen meg fogja szívni a gyári általában 4,5 Ah kis akkut.


Szerintem.

2013. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg 9Ah aksi van benne, egy napot át világit, csak este 10 körül hazamegyek arra márt lemerül. De most raktam gyári kapcsolt, úgyhogy most csak este fog világítani! Amúgy egyáltalán nem vakít, teljesen le van állitva és úgy pont jó, és nem 8000k kék hanem szép fehér 4300kelvin-es!
2013. szept. 1. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!