Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik tömítést...

Szerintetek melyik tömítést kell cserélni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elég olajos mostanában a motortér a hűtő és maga a blokk közötti részen, valószínűleg a tömítés ment tönkre. Annyira vereti ki az olajat, hogy múltkor amikor megálltam és felnyitottam a gépháztetőt a generátor kicsit füstölt... Gondolom belé is kerülhetett. Nem igazán vagyok képben a motor tömítéseket illetően mert abból is többféle van. Egy komplett szett olyan 30-ezer körül lenne de szerintetek elég csak az egyiket cserélni? illetve mennyire körülményes a csere? otthon is neki lehet állni vagy inkább szerelő? (Rover 45 benzines 1400ccm)

2013. aug. 30. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a szelepfedél tömítés lesz. Gyakoribb autóknál nem egy nagy tétel, gondolom a te kocsidon se lesz egy nagy összeg.


Ja és nézd meg a karter csövet is, mert azok is szeretnek ereszteni, ha sok a gáz. Lehet hogy csak egy bilincs lazult meg.

2013. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ad el ezt a roncsot!egy Suzuki val jobban jársz!
2013. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!