Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 (2003-2007) - ot...

Mazda 6 (2003-2007) - ot lehet e MPS kinézetűre alakítani?

Figyelt kérdés

Erre gondolok:


[link]



#tuning #Mazda 6 #optikai tuning #mazda tuning #mps tuning
2013. aug. 30. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinte mindent lehet, csak is a pénz szab határt ebbe, szerintem.
2013. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de inkább arra lennék kíváncsi, hogy ha valaki mondjuk karosszériás vagy ilyennel foglalkozik, vagy valakinek van ilyen ismerőse tőle meg lehetne kérdezni vagy választ kapni, hogy igen! meg lehet valósítani. Körülbelül 200e Ft. Valami ilyen választ szeretnék, illetve várna el az ember. Nem tudom ha a Ti kérdésetek volna akkor elég lenne ennyi, hogy : Persze minden megvalósítható amit az elme el tud képzelni... Na köszi :)
2013. aug. 30. 23:54
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérdésed arra irányult, hogy lehet-e ilyet, én meg leírtam hogy igen, lehet. Én a kérdésre válaszoltam csak. Üdv.
2013. aug. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 phoenix25 ***** válasza:
nekem is mazda 6-om van ha rendelsz rá mps lökháritókat akkor meglehet csinalni. karosszériással is meglehet szerintem. :)
2014. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!