Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első jogsim előtt, azzal...

Giggancs kérdése:

Első jogsim előtt, azzal A4-es lappal, amit az okmányirodában adnak, míg kiállítják a jogosítványt vezethetek már?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 17:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
És akkor mi van ha ti elutaztok? Ez hogy jön közbe ahhoz hogy te vezethetsz-e ezzel a papírral?
2013. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát igazán sajnálom,hogy ilyen borzasztó helyzetbe hoztam itt az embereket:)Jó nagy probléma ez,megér ennyi energát.Nem sűrűn használom az oldalt,de nézegettem hasonló kérdéseket.És igen,voltam olyan analfabéta birka:),hogy feltegyem,hátha friss infókat mond valaki,aki esetleg tutira tudja.Az oktató sem tudta,mert mondta,hogy volt valami variálás,hogy lehet stb.....és hogy nem biztos benne,próbáljam megtudni máshonnan.Hát tényleg igazán szégyenlem most magam (nem) de mondjátok csak nyugodtan,itt elfér,ott meg hátha csökken a nyomás:)
2013. aug. 31. 18:20
 13/19 A kérdező kommentje:

Olvass viszza,nehogymár egy analfabétának kelljen elmagyarazni,Különben is: "...hová az a rohanás, 17 év után nem bírsz már ki két hetet?

No neked mi a sürgető indok, nagymama szerepel benne?"Ez volt a kérdés.Elutazom,ezért akarom megtudni mire számítsak,mit hogy szervezzek.

2013. aug. 31. 18:23
 14/19 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha valami hivatalos, nagyon fontos ügyben nem tudsz valamit, akkor biztos, hogy egy ilyen oldal a megoldás? Gondolkozz már, ember!


Okmányiroda, telefon, 5 perc. Se.


Ehelyett itt beszélsz össze-vissza, és teszed fel huszonötezredszer ugyanazt a kérdést, mint egy idióta.


De tudod mit? Elárulom: igen, vezethetsz azzal a papírral. Főleg külföldön. Remélem, nekem elhiszed, én biztosan tudom.

2013. aug. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 waland ***** válasza:
Azért te most eléggé eteted itt a trollokat, azt ugye tudod. Az egy dolog, hogy nem igazán ismered az oldalt, ezért nem is igazán hibáztatlak, szerintem nincs is igazán jó megoldás az ilyen problémákra, hogy sokan írják ki ugyanazt. De az, hogy nem tudod használni a keresőt, beszólnak, erre elkezdesz morogni, na az nem jó taktika, mert csak jönnek majd az újabb és újabb kötözködések, te meg csak egyre mérgesebb leszel. Szóval peace, na.
2013. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó,kíváncsi voltam mi lehet még ebből.:) Nem vagyok ideges.Na sziasztok
2013. aug. 31. 18:36
 17/19 anonim ***** válasza:

Nos, teljesen mindegy, hogy szabad-e (mert lehet, de nem szabad) vezetni azzal az A4-essel, mert annak akinek szabad, annak is csak belföldön szabad!


Viszont, ha nagymama él és virul, akkor kérd meg, hogy ugyan vegye már át helyetted a plasztik lapot, és küldje utánad a messzi külföldre, mert haladéktalanul el akarod kezdeni a vezetést!


Más: ha nemsokára elutazol és nem bírod ki jogsi nélkül, akkor kérd a kártyát személyes átvétellel a központi okmányirodába (az igénylést bárhol beadhatod), esetleg kérd sürgősséggel, és pár nap alatt a kezedben lesz a jogsid!

2013. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Bocs, de közben dolgom akadt.


Szóval, ha úgy teszed fel a kérdést, hogy "Most vizsgáztam - de két hét múlva hosszú időre külföldre megyek - hogyan tudnám gyorsan elintézni a jogosítványt", akkor megúsztad volna a trollkodást!


:)

2013. aug. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Sajnos ilyenkor nagyon sokára küldik 2 ismerősöm is a napokban kapta meg, mindkettőjüknek 1 nap híján 4 hét volt... Ha nem személyesen ismerném őket, el sem hinném, mert a neten ezt sehol sem írják...
2013. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!