Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az igaz, hogy azzal a papírral...

Péter9408 kérdése:

Az igaz, hogy azzal a papírral amit az okmányirodában adnak hogy igényeltem meg befizettem a jogosítványt, azzal vezethetek úgy, hogy ha van mellettem valaki akinek már van jogsija?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem.


Illetve csak autós oktatóval oktató autóban :)

2013. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amennyiben jogsit hosszabbíttattál és a lejárt nálad van, akkor igaz, sőt nem kell melletted ülnie senkinek.


Egyébként meg miért kell ezt minden nap megkérdeznie valakinek? Rá van írva világosan a papírra, hogy CSAK LEJÁRT KATEGÓRIA ÉRVÉNYESSÉGŰ VEZETŐI ENGEDÉLLYEL JOGOSÍT VEZETÉSRE. És csak belföldön.

2013. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

miért ? mond miééééééérrrrrrt nem lehet ezt felfogni, hogy azzal kitörölheted a ...! az nem jogsi!


+ nem értem honnan jön ez mindenkinek ,hogy úgy lehet vezetni , hogy van ott valaki akinek van jogosítványa ? honnan ?

ha ott van valaki akinek van jogosítványa akkor azt fogják lesittelni + megbüntetni miután te megöltél 10 embert egy megállóban ,mert aki vezet az jaj még csak kezdő sofőr , vagy mi ez ?

kérlek írd már le ,hogy honnan származik ez az infó + azt is ,hogy az akitől származik az honnan vette ?

válaszodat előre is köszönöm !!!

2013. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jaj, Petike, 20 évesen tudni kellene ám értelmezni azt a mondatot, amit itt az egyik válaszoló is idézett a papírról...

Atyám, remélem én nem voltam ennyire buta sutyerák 20 évesen...

2013. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ilyen modortalan válasz alapján, te még mindig egy buta sutyerák vagy, (és bár te már elmúltál 20 éves, számolni még mindig nem tudsz) nem olvastam el semmit azon a papíron, eddig.
2013. aug. 24. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

"nem olvastam el semmit azon a papíron, eddig."


Látod, ez volt a baj. Legközelebb előbb olvass és csak utána kérdezz.

2013. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha elolvastad volna, akkor nem kellene kérdezned, mert rá van írva, hogy NEM VEZETHETSZ!!!
2013. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10 éve még lehetett, de ez a "ha van mellettem valaki akinek már van jogsija" teljesen hülyeség. Akkor még kaptunk ideiglenes jogosítványt, ma ilyen már nincs új jogsinál.
2013. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem lehet sajnos...én is még várom :/
2013. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!