Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azt szeretnem megtundi hogy a...

Azt szeretnem megtundi hogy a karburator tomitest mivel lehetne hejetesiteni gumi belso vagy egyeb? legyszi minden otlet ami bevalt irjatok le

Figyelt kérdés
sziasztok a karburator tomitest mivel lehetne hejetesiteni fontos lenne nagyon

2013. aug. 31. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Klingerit, az a legmegfelelőbb!
2013. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen tömítésről van szó? A papír síktömítést ki lehet vágni kartonból, a gumitömítésekhez benzinálló gumi kell (a belsőgumi nem ilyen), a klingeritnek pedig nincs jó helyettesítője, mint ahogy a bakelit hőszigetelő alátétnek sem. De ha érthetően írnál, talán könnyebb lenne válaszolni a kérdésedre.
2013. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mindenkinek az a baja hogy nem irok ekezetet ? vagy mia fene mindenki abba kot bele hogyan irok ha nm ertitek akkor nem kell valaszolni es enyi.. koszi valaszokat...
2013. aug. 31. 22:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha még csak az ékezetekkel lenne baj...
2013. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ékezet senkit se zavar, anno nagy linuxos voltam, angol billentyűvel én se írtam ékezetet. Csak 4x átolvastam, mire rájöttem mit akarsz.


Mindegy, gumi belső NEM jó, ezt biztosítani tudom, megeszi a benzin. Mi volt ott előtte? Egyébként a klingerit kiváló tömítés. (Bár nem mindenhol szükséges... pl.: Babetta karburátorban papírtömítés van.)

2013. szept. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pontosan, kifejthetnéd hogy milyen tömítés: úszóház? talp? neadjisten a membrán?
2013. szept. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
uszahazhoz kene elotte szilikonos tomites volt de azt is megette a benzin es nm tudom mit tudnek belerakni helyette
2013. szept. 1. 10:43
 8/9 anonim ***** válasza:

A legbiztosabb ha szerzel hozzá gyárit. Otthon barkácsolni valamit ami hosszú távon ellenáll az állandó benzinben úszásnak nem olyan egyszerű.


Nem biztos hogy olyan drága az, főleg ha belegondolsz abba az örök-igazságba, hogy "az az olcsó, amit csak egyszer kell megvenni".

2013. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze ha talptömítés lenne én is simán rávágnám, hogy klingerit (illetve bármi hasonló, csak vastag legyen, mivel a henger hőjét is el kell szigetelnie a karbitól). De úszóháznál nem hinném hogy olyan sokáig ellen tudna állni.
2013. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!