Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok?

Milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés
1-1,3 millió Ft lenne rá + átírás. Legyen sedan vagy kombi. Kisebben félek :) Mindenképp benzines legyen max 8 literes fogyasztása legyen. Sokat keresgéltem hasznalauto.hu-n, de csak pár szépet, jót találtam. Ezért kérem segítségeteket. Linkeket is szívesen fogadok. Előre is köszönöm! Szép napot.
2013. szept. 1. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ehhez mit szólsz?

Toyota avensis 1.6-os benzines motorral


itt a fogyasztási és egyéb adatok.


1.6

[link]


és egy pár avensis

[link]

[link]

[link]

2013. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon kevés. Tudni kell hogy mire használod, mennyit mész vele, milyen jellegűek tetszenek, mik az igényeid felszereltségben, milyen az ízlésed.

A leírtak alapján a jelenleg kapható tipusok fele jó lehet neked, ezért kéne szűkíteni a kört.

2013. szept. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mivel 21 éves leszek télen így nincsenek nagy igényeim. Klíma nélkül nagyon jól elvagyok tehát az nem kötelező. De pl ABS-t szeretnék bele. Amik tetszenek:

BMW, Audi, Opel, Skoda, Ford, Vw, Renault

Igazából az lenne a jó ha nem lenne nagyon szervizigényes. Mivel az alkatrészt olcsóbban tudom beszerezni így az nem nagyon számítanak az alkatrészárak.

2013. szept. 2. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel fiatal vagy, 1. autód, így neked olyanra van szükséged, ami megbízható, olcsón fenntartható.

Első autónak felesleges neked 1-1.5 milliót költeni, bőven 1 millió alatt is vannak remek autók, amik megbízhatók és olcsón fenntarthatók. A maradék pénzt pedig elrakod, fontosabbra gyűjtesz. Az én első autóm egy 22 éves dízel Nissan volt, és 150e km-t mentem vele 5 év alatt, hiba nélkül. 4.5 l-es fogyasztásával és nemlétező szervízigényével pedig sok pénzt megtakarított nekem, tudtam félrerakni lakásra.

Első autónak jó állapotú F Astrát, III-as Golfot, Toyota Corollát ajánlok. Megbízhatóak, és fillérekből eltarthatók, alkatrész van bőven ha kell.

Igaz hogy átlagos autók, de jók. Ha különlegesebbre vágysz, olyan is van, de azok meg nem olyan jók, és drágábbak is. BMW és hasonlók csak tapasztaltabb autósoknak valók, akiknek van elég tapasztalatuk, hogy alkatrész és javítás szempontjából mit hol és hogy lehet jobban, olcsóbban. Kompromisszumokat kell kötni.

2013. szept. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De ez már a 2. autóm lenne :) Jelenleg egy Astra F-el járok.
2013. szept. 3. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!