Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson motor tulajdonságok?

Simson motor tulajdonságok?

Figyelt kérdés
Pl.:mennyivel megy.

2013. szept. 2. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
valamelyik csak 40-60km/h a jobbak akár a 80km/h is elèri.Ha simsont veszel mindenkèppen TURBÒ hűtèsest vegyèl ne pedig MOTOR hűtèsest.
2013. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazábol nagyon jó motor:megbìzható- ha jól karban tartod... :) javìtása viszonylag könnyű 1-es válaszoló voltam. :)
2013. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. szept. 2. 14:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mèg van kèrdèsed írj privátba. :D
2013. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy jól beállított, nem kopott motor 60-65 között megy végre. Az utazójuk 50 km/h.

Az S51-ből már van 4 sebességes is.

Nem kell ragaszkodnod a turbóhűtésesekhez, mint ahogy az első írta. Én az enyémet (S51 enduro) 30-38 fokos hőségben járattam be és egyszer sem ragadt meg. A hűtőfelület méretét annó úgy szabták meg a német mérnökök hogy a mi éghajlatunkon ne melegedjen túl. Persze ha egyhelyben füstölteted a gumit negyed óráig, akkor túlhevül. Normális használat mellett nem kell félni hogy túlmelegszik.

A turbósok is jók, de amibe ilyen blokkot raktak az a Star és a Schwalbe, amiknek elöl earles villájuk van. Ennek a fajta felfüggesztésnek az a sajátossága, hogy ha gyorsan mész, illetve kevés súly jut előre, akkor hajlamos beszitálni. Ez nem törvényszerű, de gyakran előforduló jelenség.

Az S50-et könnyen át lehet építeni turbóhűtésesre, csak egy Star henger, hengerfej, ventillátor és oldaldekni kell hozzá. Így egy nagyon strapabíró, szinte kinyírhatatlan, jó felfüggesztésű motort kapunk, amit már lehet egyhelyben is gyilkolni.

2013. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. szept. 2. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!