Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb. mikor kapom meg kézhez a...

Kb. mikor kapom meg kézhez a jogosítványt?

Figyelt kérdés
Péntek 13-ára kaptam vizsgaidőpontot. Ha adjisten átmegyek, akkor mennyi idő mire megkapom azt a visszaigazolást + az okmányiroda, így 2013 ősz elején?
2013. szept. 2. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

1 hét mire visszajön az igazolás. Aztán 3 hét mire kiküldik.

Az határidőket gyönyörűen tartják "odaát". Ezt úgy mondom, hogy én most 07.04-én vizsgáztam és talán 07.30 vagy 31-én kaptam meg (nem sokkal a határidő előtt). Ezen tudsz gyorsítani ha személyesen viszed be a papírokat. Azt hiszem úgy kb. 2 hétre tudod lefaragni.

2013. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem nézd meg az előző 13256 ilyen témájú kérdésre adott válaszokat!


(30 munkanap a határidő)


Még akkor is, ha neked sürgős dolgod akadt 17 év után, amit csak autóval lehet elintézni!

:D


Ja igen, még mielőtt arra vetemednél, hogy megkérdezd: Nem, az okmányirodában kapott papírral nem szabad vezetni még akkor sem, ha volt előtte segédmotor jogsid!

:D

2013. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi van te nyomovék fogadjunk francia autód van legjobb esetben egy swift vagy egy G astra
2013. szept. 2. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:

# 3


Melyik válasszal van baj? (törölték?) Mert én két normális választ látok.:)


Egyébként 3 hétnél hamarabb nem nagyon kapod meg, nekem pont annyi volt, bár motoros jogsi, de szerintem nincs különbség.

2013. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!