Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek, robogó/motor...

Szerintetek, robogó/motor lelakatolásához melyik a biztonságosabb eszköz?

Figyelt kérdés

1. Gyári szövettel ellátott lánc?

2. Egyénileg vásárolt 8mm-es acélozott hegesztett lánc - brutális lakattal lezárva?

3. Tárcsazár?



2013. szept. 4. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a mennyiséget javaslom, mert aki el akarja vinni, az úgy is a zárat próbálja meg feltörni, nem a láncot elfűrészelni.

Minél többet rakj rá, ha tudsz!

Én a robogómat, ha a városban kell éjszakára hagynom, akkor a hátsókerékre ujjnyi vastag sodrott acél zárat, az esőre pedig szövetes láncosat rakok. Plusz a kormányzár. De ha tudod fogasd bele valami jól lebetonozott csőbe is, nehogy egy futóra felrakják az egész motort úgy ahogy van!

2013. szept. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy ami nincs lehegesztve vagy lebetonozva az. . . . . . :-D

-de azért köszi a tanácsot. :-)

2013. szept. 4. 09:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Bizony, néha feldobják egy platóra, nem szórakoznak vele.

Amúgy én is az edzett acél láncra voksolok, hasonló masszív lakattal. (Általában felületi edzés, de azt már nem vágják le könnyen.)

2013. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dörmögő ***** válasza:
Legalább annyira fontos az hogy hová zárod a motort. Lehetőleg minél forgalmasabb helyre tedd, vagy ablak elé. Sok városban vannak térfigyelő kamerák is. Ha mondjuk rendszeresen jársz egy bizonyos helyre, és van a közelben ilyen kamera akkor lehetőleg oda zárd ahol valószínűleg a kamera rálát. Így lehet hogy kisebb eséllyel próbálják ellopni a mocit.
2013. szept. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ok.

Jól gyanítom, hogy a voksok egyenlőre az egyéni lánc mellett vannak? :-)

2013. szept. 5. 03:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!