Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Cliom van! Így használ...

Renault Cliom van! Így használhatom?

Figyelt kérdés
Csabágy cserés lenne már a bal hátsó kerék búg már nagyon az autó! Viszont a szerelő csak jövőhéten tudja megcsinálni és nekem még kéne használnom addig a kocsimat! Nő vagyok nem értek hozzá! A kérdésem annyi lenne hogy nagy kárt tesz az autóba ha használom, vagy esetleg balesetveszélyes így használni?
2013. szept. 6. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat attol fugg mennyire rossz a csapagy,ezt a mestertol kellett volna megkerdezni. Tovabbi kart nem nagyon tud csinalni es kicsi az eselye hogy pl. leessen a kerek. Nekem tobbszor volt mar ilyen esetem es nem lett baj padig szinten nagyon hallatszodott a csapagy.
2013. szept. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Megane-omban már két hete búg a jobb első kerékcsapágy, de nincs időm kicserélni, ezért már vagy 2000 km-t mentem így vele...

Persze az is benne van a pakliban, hogy egyszer csak megadja magát és trélerrel kell hazavinnem, vagy az út szélén csapágyat cserélni, de csak kibírja addig amíg lesz időm...


Szóval egy darabig még mehetsz vele.

2013. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!