Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motor jogsinál hogy van a...

A motor jogsinál hogy van a felszerelés kérdése jogsiszerzéskor?

Figyelt kérdés

Tehát A1 re kötelező valamilyen (protektoros ruha meg ilyenek) ruházatot vinni magunkkal vagy adnak azok akiknél csináltatnám a jogsit.

Mintha az rémlene hogy A1-nél még nem kell semmilyen különleges ruházati felszerelés, de A2-nél és A korlátlannál már igen

Tehát hogy is van ez a mostanság?



2013. szept. 6. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Én így tudom, legalábbis nekem így volt:

-bukó

-protektoros kesztyű

-protektoros kabát / könyökvédő, gerincvédő

-protektoros nadrág / térdvédő

-motoros csizma / magasabb szárú bakancs, ami a bokát védi

2013. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és a keszytűn, ami a bütyköket védi a kezünkön, ott kemény protektor legyen, ne zselés.
2013. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fura, amikor én csináltam (2006-ban), még csak a sisak volt kötelező. És nem sok olyan fanatikus ruha-gyuri akadt, aki full bőrszerkóban aszalódott a telephelyen, amíg rá került a sor, hogy 50,00km/h-val gurigázzon kicsit a jobbkezes utcákban.
2013. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló

Te milyen kategóriát csináltál? ja és ezek kötelezőek?

2013. szept. 6. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden motoros kategóriára kötelező a védőfelszerelés. Ezeket az első hozzászóló leírta. Annyit még hozzátennék hogy a bukó E jelzéssel ellátott legyen. Plexivel vagy szemüveggel.

Kesztyű nekem csak szivacsos-gumis protektoros volt. Tökéletesen megfelelt.

2013. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!