Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volánbusz vs. Suzuki! Mivel...

Volánbusz vs. Suzuki! Mivel járnál szívesebben munkába?

Figyelt kérdés
Sokan szidják a Suzuki Swiftet, mert az papírautó meg minden és csak a csóróknak van. Ha már csak azoknak van akk. kérdezem, hogy Te mivel mennél inkább munkába? Busszal vagy Suzukival azért, hogy még is autóval menj? Vennél Suzukit ha csak arra lenne pénzed vagy maradna ink. a busz?

2013. szept. 7. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van a családomba egy régi swift 19 éves semmi baja nem volt még keveset futott, simán járnék vele. Az meg hogy csak a csóróknak van... Most egy roskadozó Audi 80 vagy W123 Merci amit csak a szentlélek tart össze, és fél "kerékkel" a bontóba van, mennyivel jobb?
2013. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a volánbusz nem jár németbe ki így a szuzukival.De amúgy attól függ menyit keres az ember ha van annyi pénze valakinek hogy fenntartson akár egy szuzukit is tankolni és javíttatni is tudja ezen felül meg is tud élni még a fizetéséből akkor szerintem a suzuki.De mondjuk pesten fent lehet hogy jobban jár az ember ha busszal megy mert kocsival lehet hogy nem ér be időben a munkahelyére.
2013. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%

Hát nem is tudom............


A suzuki papírautó, biztonsága nulla.


A volánbusz nagy dög, de olyan baromállat buszsofőrök vannak, hogy például ma is 2 ember halt meg csak azért, mert az okos sofőr inkább félrerántotta az árokba a kormányt és beborult az árokba, így ketten meghaltak, a vétlen autósnak meg nem is lett baja...


Most ha nagyon a kettő közül akarnék választani, inkább a suzuki lenne a befutó, mert azt legalább Én irányítanám...

2013. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincsenek az embernek túl nagy igényei, akkor a Suzuki tökéletes munkába járni.

A kasztni lehet, hogy gyenge, de a motorja elpusztíthatatlan.

A buszos témát meg hagyjuk.

Valószínűleg nem viccből rántotta el szerencsétlen sofőr a kormányt....

2013. szept. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
jóhogy suzuki.... inkább mint busz
2013. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Swift! :)
2013. szept. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Természetesen a Swift. Felénk olyan rossz a tömegközlekedés, hogyvalami borzalom. A buszok nincsenek összehangolva, így a csatlakozást is lekésem. Egyébként busszal járok, mert diák vagyok és ez most még lényegesen olcsóbb, viszont néha, amikor nagyon idióta időpontban vannak az óráim és csak a buszozásra, illetve várakozásra elmenne 3-4 órám, olyankor megkspom a 2. autóként tartott Swiftet. Hát lényegesen komfortosabb. Télen pár km után már fűt, nem úgy mint a busz. Én szeretek vezetni, (bármit) ezért ez még ez is ad egy kis pluszt a Swift javára.
2013. szept. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én azért vettem egy régi Corsát, mert 8 év után elegem lett az egyre leépülő keresztirányú tömegközlekedésből. Szóval 1000-szer inkább Suzuki, mondjuk az én kocsim sem drágább, így fel sem merült a Suzuki, mert Opelt jobban szeretem.


A Volánbusz amúgy az egyik legrosszabb, 3-ból 2 sofőrjük bunkó, míg más Volánnál minden negyedik.

2013. szept. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak Suzukira lenne pénzem akkor inkább a busz.Csak azért nem kockáztatom a saját biztonságomat hogy "autó"val járjak.
2013. szept. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom mit vannak egyesek annyira el ezzel a biztonság dologgal. Városi közlekedésről beszélünk, nem autópályán 120-al aló száguldozásról.
2013. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!