Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi van olyankor ha nem akar...

Mi van olyankor ha nem akar leállni? 50cc 4 ütemű kinai robogó?

Figyelt kérdés
ismerőstől kaptam egy 13 éves kinai robogót rengeteget evett kb 6 litert ezért szerelő tanácsára kicsit meg kínoztam 10km en át padlo gáz abban reménykedve hogy kikormolja magát haza fele megállok a kapuba állattanám le de semmi ugyan ugy jár tovább kinomba letéptem a gyertya pipát hogy " na ettöl biztos megálsz" erre nem jár tovább!!?? a kipufogó befogásos modszer nagynehezen bevált de mégis hogy járhat gyujtás nélkül??? ez nekem picit magas
2013. aug. 28. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
úgy hogy túlmelegedett és öngyulladásos égés zajlik le benne (mint egy dízelben)
2013. aug. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Öngyulladás. Előfordul az ilyesmi. Elvileg ha leveszed a gyertyapipát és és elindulsz vele meg kellene állnia.

Gyakorlatilag én is jártam már így, 250-es motorral, ott elzártam a csapot, lehúztam a pipát aztán vagy 1km múlva meg is állt :D

2013. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
úgy jársz mint a cigány a viccben:) megkapta a motort hogy hazamenjen vele, hazaér nem tudja leállítani. az anyja kint áll a kapuban, mikor oda ér a cigány, kiabálja az anyjának: jöttem anyám de már megyek is.
2013. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!