Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 318i E36 miért nem akar...

-Punisher- kérdése:

BMW 318i E36 miért nem akar indulni melegen?

Figyelt kérdés
A biztosítéktáblámra gyanakszok mert a 18-as bizti ami a Kraftstoffumpe(Üzemanyagpumpa) és a 46-os bizti Instrumentenkomination(műszerfal) átvan hidalva egy vezetékkel. Valahogy ez nem tűnik nekem szabályosnak. Mindenesetre mielőtt a biztosítéktáblát kicserélném kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2013. szept. 6. 09:47
 1/6 Dörmögő ***** válasza:
Melegen nem is teker az önindító?
2013. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem teker, csak egy kattanás és annyi. Tolásra indul. Az önindító most volt felújítva. Benzines a kocsi. Ha visszahűl a motor akkor úgyszintén indul, csak meleg motornál nem.
2013. szept. 6. 10:20
 3/6 Dörmögő ***** válasza:
Akkor passzolok.
2013. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hidegen mindig indul, illetve melegen soha?


Nekem volt régebben ilyen problémám a kocsival, akkor a behúzómágnes ha megmelegedett egyszerűen úgy viselkedett, mintha zárlatos lenne, elvett minden áramot a kocsitól (rádió, lámpa, műszerfal, stb...). Aztán kihűlt és ment. De nekem nem MINDIG csinálta, csak úgy 50%-ban. Néha indult melegen néha nem. Hidegen meg mindig.


Az viszont, hogy a biztosítéktábla tákolva van egy drótta tuti életveszély, arra azonnal rá kell engedni egy villamosságit, hogy megnézze miért van átkötegelve.

2013. szept. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A válaszra nem emlékszem, de pont ezt a kérdést feszegették bmwfanatics.hu forumán... nézz be oda is.
2013. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A biztosítéktábla cseréje már folyamatban van. Ennek kuka lett a sorsa. Am néha beindul melegen is de ha kb. 10 percnél többet áll utána se kép se hang.

A Bmwfanaticos témáról nem tudsz dobni egy linket vagy legalább a Topic címét?

2013. szept. 6. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!