Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2-es jogsit tervezek, milyen...

A2-es jogsit tervezek, milyen motort vegyek /minimum 250-es/?

Figyelt kérdés

Naked típusúban gondolkozok. mit ajánlotok.

Tapasztalat az már van 50-es derbi sendán elég sok.

600 as crossmotoron is mentem már egypárszor.

De ennek ellenére, ne higgye rólam senki, hogy profi vagyok, mert nem vagyok az. Motorozásban olyan nincs hogy profi, mert mindenkinek lehet még tanítani, és lehet újat mutatni.


2013. szept. 8. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Fontos szempont lenne, hogy hol közlekednél vele sokat?


Város? Vidék? Beton út? Föld út? 1 fővel? Vagy utassal? Túrázni? Vagy rövidebb utakra? Tárolóhely (dobozok) kellenek?

2013. szept. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Vidék. Faluba be faluból ki. Ha érted.


Aszfaltos út,


jó lenne, ha elbírna 2 személyt, mert nem lehet tudni, hogy kit mikor hova viszek.


Is is, ha csak a szomszéd faluba kell átmenni/4km/, úgy is jó legyen, és ha el kell mennem vele 200km-ert, úgy is jó legyen.

2013. szept. 8. 19:36
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és dobozok nem kellenek.
2013. szept. 8. 19:37
 4/7 Toborc ***** válasza:
Suzuki gsf 250 vagy 400 (bandit), Kawasaki ER-5, Honda cb 400 vagy 500, yamaha ybr 250
2013. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Suzuki Bandit 250.

Ha adsz neki egy motorgenerált, a világból kivisz.

2013. szept. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Honda CB500F. Naked, pont belefér az A2-be (arra gyártották), van rajta ABS, frankó fékek, jó futómű, stb.
2013. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha még esedékes én a Honda NC 700 at ajánlanám. 48 lóerő de a nyomatéka a legnagyobb ebben a kategóriában. Fékpadon mérve 2. Fokozatban 88nm a max a keréken. Ja és alig eszik!
2014. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!