Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol nézelődjek neten motoros...

Hol nézelődjek neten motoros ruházatot? Tudtol egy jó webshop-ot?

Figyelt kérdés

Kell: sisak, protektoros ing (kabát), kesztyű, bakancs, térdvédő.

Milyen márkákat ajánlatok? Mi a legmegbízhatóbb/legjobb?


2013. szept. 8. 21:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy rosszul írtam pár dolgot, de hosszú napom volt.
2013. szept. 8. 21:51
 2/5 anonim ***** válasza:

www.bembomotro.hu


www.kelomotor.hu


www.universalmotor.hu


www.rmcomotor.hu


www.anzomotor.hu

2013. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Húú, köszönöm! Lesz hol nézelődnöm.


Milyen márkákat ajánalanál?

2013. szept. 8. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Motoros ruhát szerintem ne webshopból vegyél. Feltételezem, hogy még sosem volt ilyen cuccod. Legyen szó kordúráról vagy bőrről - sokkal jobb ha személyesen mész el a boltba és ott próbálod fel. Én nagyon rüheltem világ életemben a ruha vásárlást ( tudod, próbafülke sb ) és a vele járó macerát, de a motoros gúnya vásárlásnál mindig bevállalom a tortúrát. Eddig 3szor volt életemben benne részem, mindháromszor elég hosszadalmas procedúra volt ( legkevesebb 3 fajtát próbáltam fel vásárlásoknál ). Ez egy fontos dolog. Fontos, hogy jó helyen és megfelelően illeszkedjenek a protektorok és a ruha tényleg rád legyen szabva ( még akkor is ha csak egy kabátot veszel ).


Ahol én eddig vásároltam:


[link] - legutóbb itt vettem egy két részes Berik bőr cuccot ( 1 éve ). Normális és segítőkész eladó hölgyek (és urak ) voltak - nekem úgy tűnt értenek is hozzá.


[link]

Ez is jó hely szerintem, itt a barátnőmnek vettünk cordura cuccokat, a jelenlegi sisakom is tőlük van.


[link]

Itt csak csizmát vettem ( elég régen ), de nagyon rendes srácok voltak. Emlékszem, hogy az eladó a saját motorjára ültem rá, hogy ellenőrizzem, milyen váltani a csizmában.

2013. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Persze mindenképp személyesen fogom megvenni rendes boltból csak szeretnék egy képet kapni a cuccokról, hogy miből milyet vegyek.

Igen első motoromhoz (még nincs meg) venném a ruhákat. :)

2013. szept. 9. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!