Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 800. 000ft-ért szeretnék...

800. 000ft-ért szeretnék valami nagyobb köbcentis benzines autót, aminek nem extradrága a szervízelése. Tippek?

Figyelt kérdés

Városban szaladgálnék vele, napi 10 km-t kb!

130-50 le körülre gondoltam, hely nem kell, lehet kisautó!

Ne legyen tömeggyártott, opel vagy hasonló!

Valami sportosabb autót szeretnék!


Mondanátok márkákat légyszi!?


2013. szept. 8. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:

TOYOTA CELICA 2.0 GT

[link]

[link]

[link]

[link]

TOYOTA CELICA 1.8 VVTi

[link]

2013. szept. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Amit utoljára linkeltél, az új karosszériás celica!

Balkormány esetén mennyibe kerül?

Beleférhet a keretbe?

Nagyon tetszik!

Olcsó a szervízelése?

2013. szept. 8. 23:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Napi 10 km-re én 100%, hogy nem vennék autót. Térj vissza akkor a vételhez, mikor nagyobb szükséged lesz rá, addig pedig gyűjts!


Addig sem 130 lóerő, sem sportosság nem kell!


Nekem ez a tippem. A ne legyen tömeg gyártott fogalom sem feltétlenül illik a képbe.


800 ezerből egyébként ha sportosat akarsz, az sajnos eléggé szét lesz gyilkolva, hajtva, minden. Legjobb barátom vett 600-ért sportos autót, hát szervizlakó a srác, félmillát ráköltött 1 év alatt.


Ennyiért maximum tömeg gyártottból kapsz márpedig megbízhatót! Én például Mitsubishi Galant-ot ajánlanék, esetleg Toyota Carina-t. Vagy valami SAAB. Azokban sok a lóerő, jól vannak összerakva, nagy autók, mégis könnyű fenntartani és alkatrész is van, nem is drágán. Vagy valamilyen VOLVO... Szó mi szó a sportost úgy alapjába véve használt autóban gondolkodva talán alapjába véve sem erőltetném. De még amiket írtam, azokat is vidd el vétel előtt szervizbe, teljes átnézés, 5 ezer forint, mert sajnos igazából soha nem lehet tudni.

2013. szept. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Városba miért kell nagy cm3? Kis cm3 kisautót érdemes városba venni. Az alacsony fogyasztás és a könnyű parkolhatóság miatt. Nem mondod, hogy egy kis keménykedő suttyó g.nyó akarsz lenni, aki minden autót le akar gyorsulni a lámpáknál? Ilyenekből már van épp elég. Nem vagy te olyan szerintem.

Tömeggyártott se legyen? Akkor mi? Házi manufaktúrában, kézzel készített autó? Létezik olyan. Csak nem nem jön ki 800 000 forintból. Szavaim sértőnek tűnnek, de nem annak szántam őket. Meg kell gondolni a dolgot, mert ennyiért tucatautókat kapni.

2013. szept. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a bal kormányosok 1 milliótól felfelé mozognak.

szervizelése biztos hogy többe van mint egy corolláé,de kevesebbe van mint egy porschének. Ha sportkocsit akarsz sajnos azt meg kell fizetni.

2013. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bmw e36, drága lesz a szerviz, mivel erős autónak magasabbak a költségei mint egy 1.0 suzukinak, de jól néz ki és bőven belefér a keretbe
2013. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

A fehér touring ennyiért elég jó vételnek tűnik. A fennmaradó összegből szerintem rendbe lehet rakni az apró hibáit, ha nincs vele komoly baj. Nem hülyegyerek autónak tűnik a képek alapján. Ha szeretnéd, hogy sportosan nézzen ki, akkor gyári M optika, sportfutómű, felni a tuti recept. Bontottan sok minden vehető hozzá, akár lamellás önzáró diffi is, ami elég sokat tud adni az élményhez.

[link]

2013. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!