Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb és melyik éri...

Melyik a jobb és melyik éri meg, a Malaguti F12 vagy az Aprilia sr, vagy a Yamaha Aerox?

Figyelt kérdés
motor
2013. szept. 10. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Yamaha Aerox, mert az a legszebb. Nekem volt SR is, de bármit csináltam vele, a haver Aeroxa mindig jobban ment. Malaguti is jó, de jobb a Yamaha.
2013. szept. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Yamaha > Aprilia > Malaguti. Szerintem.
2013. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Legjobban teszed ha Aerox 100-at veszel!!! Gyorsabb, jobb! Hátránya: hátul dobfék, kézi szívatós! Fogyasztás dettó ugyan az!
2013. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tóth Csaba ***** válasza:
mind jó! nèzelödj ès hamegtetszik egyik ' közülük megveszed ennyi mind 3 olaszoknàl gyàrtyàk! ezekben szivós minarelli olasz blok van amik jólszerelhetöek, megbizhatóak!
2013. okt. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mindegyik jó motor,könnyen szervizelhető.Az aerox drágább.Nekem malagutim van és nagyon jó kis gép.
2013. okt. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
mindebe ugyan az a minarelli blokk van sr-be csak 2000-ig.
2013. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
AEROX
2014. febr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!