Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lenne vajon olcsóbb?

Hogy lenne vajon olcsóbb?

Figyelt kérdés

Van egy Volkswagen Borám, amit szeretnék majd pár hónap múlva szépen, fokozatosan kipofozni...

Először csak úgy gondoltam, hogy csak az elejét (Motorháztető morosítás, másik hűtőrács, és valami szolidabb első lökhárító, ami passzol ezekhez.)

Egy haverom szerint viszont ha az első lökhárító nem a gyári lesz és alacsonyabban fekszik majd az eleje az autónak, akkor már küszöb-illetve hátsó lökhárító spoilerek is kellenek, hogy ne nézzen ki hülyén az autó.

Így jött az ötlet, hogy kap egy komplett body kit-et.

De vajon hogy lenne olcsóbb ? Ha megveszem és felteszem Én (esetleg megbízok egy karosszériást), vagy ha az egészet egy ilyenekkel foglalkozó műhelyre bízom ?

Tudom, hogy ez esetben van munkaköltség is, de ők talán olcsóbban hozzájutnak ezekhez, vagy talán akad olyan elem is amit megtudnak ők csinálni, és ezért lenne olcsóbb. Illetve ők ugye értenek is hozzá, kapásból az autón lenne minden...

Mik a vélemények, szerintetek hogy érné meg jobban ?



2013. szept. 10. 16:26
 1/1 Dörmögő ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem hogy szedd össze hogy neked mennyiből jönne ki, aztán keress meg egy ezzel foglalkozó céget ahol mond el az elképzelésed, és adjanak az egészről anyaggal együtt árajánlatot.

Ha eddig eljutottál akkor lesz két összeged. Vagy válaszd az olcsóbbat, vagy ha nem eget rengető a különbség a két összeg között akkor bízd a szakemberekre, akik már ismerik a szakma minden oldalát.

2013. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!