Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vásároltatok már pl vaterán...

Vásároltatok már pl vaterán tupperware terméket? Olcsóbb úgy nézem, de vajon jó is? Ugyanolyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt néztem, hogy egyes dolgok fele annyi mint amúgy.

Hogy éri meg nekik? Ugyanolyanok, eredetiek? Vásároltaok már a vateráról ilyeneket?

Tudom, hogy a kínai is lehet jó :) egyébként 1 db tupper cuccom van :), csak nézegettem az árakat.....



2013. márc. 26. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokszor a termék forgalmazók teszik fel a vaterára . Mert berendelnek saját maguknak igy rengeteg + terméket kapnak ajándékba forgalmazás után : Magyarországon csak Kinában gyártott tupper termékeket lehet kapni . Ha rendeset akarsz akkor a Német honlapról rendelj : Nekem vannak tupper termékeim amit a németeknél vettem az jobb minőségre : Azok amiket itthon árulnak sem rosszak csak kinai gyártmány .. A vaterán nyugodtan vásárolhatsz mert az eladót minősiteni kell ,és ha átvágnak akkor a panaszoddal élve ki is zárhatják az illetöt a vateráról . Azért kérdezd meg ,használt e terméket bemutatókon használták e ,és,hogy mennyi garanciát adnak rá : Ha nem ír a garanciára semmit akkor ne vedd meg : Ha azt írja ,hogy élethosszig akkor nyugodtan vedd meg..
2013. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 doboszoli ***** válasza:
72%

Használhatók, de ízléstelenül drágák.

Ár-érték aránya finoman szólva alacsony.

Szerintem felejtős.

2013. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Egyetértek Doboszolival. Nem érik meg az árukat, még a kinaiakét sem.
2013. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most nem arról beszélek, hogy olcsó vagy drága a tupper, mert drága..... csak néztem a vaterát és bizony sok minden fele annyi, mint egykébként, bár úgyis drágább valamivel, de nem sokkal mint egy kínai, de lehet azért talán jobb minőség.
2013. márc. 26. 20:17
 5/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

értem, ezek szerint akkor ezeket még nem hamisítják :)

mondjuk nem tudom a garanciát hogy lehet érvényesíteni vaterán keresztül, mert ha pl 2 év múlva lesz valami baja az edénynek vagy akárminek, már lehet abbahagyja a vaterát vagy a tuppert. De valóban találtam olyan hírdetést ahol rendesen megvan a garancia.

2013. márc. 27. 11:15
 6/6 anonim válasza:

Ha még aktuális a kérdés, én szoktam a vaterán tupperware cuccokat venni (bár csak 2 már többszörösen kipróbált eladótól). Soha semmilyen gond nem volt velük. Mind eredeti, vadonat új, eredeti csomagolásban. A garancia érvényesítésével nekem egyszer volt dolgom, ami akkor a következőképp zajlott:

kerestem egy tanácsadót a városunkban, akihez el tudtam vinni személyesen a több éve használt konzervnyitómat. Ő átvette (előtte nem ismertem, nem kért számlát, semmit) és elvitte a "központba", ahol bevizsgálták, hogy miért nem vág rendesen, illetve hogy rendeltetésszerűen használtam-e, végül kb. egy hónap múlva megkaptam a vadi új konzervnyitómat. ennyi. Ha eredeti a termék, mindegy, hogy kitől és mikor vetted, ők cserélik, mert ezt garantálják a termékeikre.

Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak a tupperware termékekkel, szerintem nyugodtan vásárolj: pl. rizsfőzö, mikrokanna, tésztafőző.. ezekben tuti nem fogsz csalódni. Ha érdekel az én bejáratott eladóim neve, privátban szívesen elküldöm.

2013. jún. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!