Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kifogyott a benzin a kocsiból,...

Kifogyott a benzin a kocsiból, késöbb lett bele töltve de nem idnul. Mi lehet a baj? Többi lent.

Figyelt kérdés
Opel astra f-es a kocsi,szerelés közbe kifogyott a benzin,elöször az AC pumpára gondoltam de azt kivettük kiprobáltuk és jó,lehet h levegős lett?remélem tudtok segíteni

2013. szept. 10. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Add rá a gyújtást, ekkor el kezd búgni az AC pumpa. Ha hallod, hogy megállt akkor vedd le a gyújtást. Ezt csináld meg 8-10X, utána próbálj indítani. Így fel fogja tölteni a rendszert benzinnel.
2013. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ha esetleg úgy se? igaz azért 8-10x nem probáltuk mert nem is nagyon mertük.
2013. szept. 10. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Kösd le a benzincsövet a motortérben, hogy odanyomja-e egyáltalán a nyálat.
2013. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy se jó (igazából miért is lenne jó koptatni a gykapcsolót...), akkor vidd el szerelőhöz. Így látatlanban a franc se tudja megmondani neked. De az önindító teker legalább?
2013. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a motorteres dolgot probáltam és nem jön semmi...lehet h a szivatyú?
2013. szept. 10. 22:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagy kompetens a témában. Vidd el szerelőhöz.
2013. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz piszkálni semmit, és szerelőhöz sem mennél, azért próbáld meg ezt a 8-10-szeres inditózást, mert ez sokszor megoldja a problémát, és ennyi nem fogja tönkretenni a gyújtáskapcsolót.
2013. szept. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Istenem, de szeretem a Zsigulimat ilyeneket olvasva. Nekem van az AC pumpámon egy kis kar, amivel feltöltöm a rendszert, ha kifogyott a benzin. Pöff, röff, indul. :)


A levegős dolog játszik. Nálam, ha nem használom a kart, összességében úgy kábé 3-4 perc tekerés kell neki, mire felveszi a bubis benyát, aztán úgy még 1-5 perc mire üzembiztossá válik a járat.


Ha a hosszabb próba nem jár eredménnyel, akkor az üzemanyag elporlasztásáért felelős rendszertől visszafelé mindent lépésenként ellenőrizni kell...

2013. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!