Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125 cc Malaguti Ciak! Kifogyot...

Nagy Roland1 kérdése:

125 cc Malaguti Ciak! Kifogyott a benzinem utközbe! 2-szer probaltam öninditoval ujrainditani. Semmi. Eltoltam egy kutra! Teletankoltam és nem indult! Rugdaltam elöszor ugye gyujtas nélkül aztán gyujtason de semmi valami ötlet?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Tényleg csqak a benzin fogyott ki?

Az a baj ha átesel a ló tuloldalára akkor azért nem indul mert akkor megszívja magát.Durrog vagy valami kis életjelet ad? gyertyát nézd meg hogy nyálas e rugdalás után,majd nézd meg hogy van e szikra(bár az olykos semmit nem jelent,ezért kell mindig tartalék gyertyát hordani)Esetleg nézd meg a karbikörnyékén lévő vezetékeket hogy nincs e a cső lejőve a helyéről ,megnézheted a gyertyapipát is mert ha sokat van nézegetve a gyertya akkor lehet hogy a gyertyapipa is ki van kopva vagy lötyög,nincs jó kontakt.

Sok sikert hozzá.

2013. jún. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem az utolsó csöpp benzinnel együtt, lement az összes kosz is a tankból a porlasztóba,és amíg az ki nem lesz onnan pucolva ,addig az ott pöffeszkedik,elzárva a benya útját,
2013. jún. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha az egyik pillanatról a másikra leállt akkor az nem karbi piszok,mert annál folyamatos a leépülés,mármint mindig gyengébb egy picit,majd nem tud úgy pörögni és ez csak rosszabb ha hagyod.

Mikor leálltál vele nem volt éles csattanás hang?

2013. jún. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem volt éles csattanás hang....
2013. jún. 18. 11:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Tényleg csak kifogyott... durrog?nem hiszem, de teljesenen analfabéta vok a motrokhoz!próbálom öninditani, berreg berreg, de nem kapja el... normális hogy a berugo karnak 3játéka van?
2013. jún. 18. 11:17
 6/7 anonim ***** válasza:

3játéka?

Lehet hogy az aksid picit szint alatt van,és felkéne töltened,a berugód meg lehet hogy cserélned kell a racsnis részét mert lehet hogy kikopott.

Szal rugdosás közben nem adott ki puskalövés szerű hangokat?

2013. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem!!!:(de már szerelőnél van, mert ugyis csak ö tudja megoldani, már csak reménykedek h nem lesz drága

köszi nektek azért!üdv

2013. jún. 19. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!