Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 150-es ETZ-vel 300 km 2...

150-es ETZ-vel 300 km 2 személlyel nem lesz kényelmetlen?

Figyelt kérdés
A Győr-Szeged távot kellene megtenni, ti autópályán (80 km/h utazóval) vagy országúton mennétek?
2013. szept. 14. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Eh, kockásra fogjátok ülni a seggeteket! 80-as utazó az kb. 60-as átlag, vagyis 5 órás út, kész tortúra.
2013. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nem lesz túl kényelmes, de simán ki lehet birni.

Autópályán úgy lenne jó menni, ha tudjátok tartani a 90-et, ugyanis a kamionok is mennek ennyivel (kb. 88 km/h-vel), és mindig le fognak szoritani. Ha meg mentek 90-el, kényelmesen beállok egy kamion mögé, és még szélárnyékotok is lesz.

2013. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2xer megálltok és nem lesz kényelmetlen! :)

Nekem eddig 300km a napi megtett utam vagy picivel több.Érdemes többször megállni,mondjuk olyan helyen ahol lehet fényképezni,vizelni,esetleg inni vagy enni valamit .

Országúton hamarabb ott vagy és a jobb is a fogyasztásod,de végig egyenesben az annyira nem élvezetes.Kerülj a a hegyeken keresztül :)

Én is MZ-zés vagyok! :)

Széles utat!

2013. szept. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!