Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha 3 ajtós autót vennék akkor...

Ha 3 ajtós autót vennék akkor nagyon kényelmetlen lenne a gyereket berakni és kivenni hátulról? Akinek 3 ajtós van az írjon és babája is van!

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan nincs 3 ajtósom, de van 3 gyerekem. Még az 5 méteres kombiba is kényelmetlen bepakolni őket, most tervezek egy kisbuszt pont emiatt (Touran, Galaxy, stb).
2013. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 ajtóst nem nagyon ajánlanám azoknak akik gyakran használják a hátsó ülést. Még egy felnőttnek is úgy kell bemásznia. Mikor én a gyereket kötöm be akkor oda kell állni mellé, és gyakran még á is kell hajolni fölötte, ami elölről kivitelezve igencsak problémás lehet.
2013. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszeri próbálkozás volt a Peugeot részéről, de szerintem a mai napig a legjobb megoldás a problémádra: [link]
2013. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azok nem kibuszok válaszoló hanem egyterűek és valóban nagyok jók a nagyobb családhoz.
2013. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan nekem nincs gyerekem, de a testvéremnek van, és gyakran viszem őket én ide-oda a 3 ajtós kocsimmal. Így elég sűrűn találkozok ezzel a problémával.


Nos, nem a legegyszerűbb művelet, de azért megoldható. 5 ajtós kocsi esetén persze ez szerintem könnyebb.

Mi úgy szoktuk ezt megoldani, hogy a tesóm beül a gyerekülés mellé, a picit meg én nyújtom be, és ő ülteti az ülésbe.


Nem lehetetlen dolog tehát, de azt javaslom, hogy ha 3 ajtós kocsid lesz, azt figyeld, hogy melyiknél lehet legjobban előrehajtani az első ülést, hogy minél nagyobb helyed legyen behajolni hátra.

2013. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!