Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta 207-es probléma?

Babetta 207-es probléma?

Figyelt kérdés
A dolog lényege, hogy a babetta 207-esemen most lett cserélve gyűrűk és szimmeringek. Sztenderen pöccre indul minden oké, de ha leér a hátsókerék, lefullad, tolás közben alig forog el a kerék, van hogy meg se mozdul. Az indítópofákkal volt gond (de valószínű, hogy ismét azzal lenne a gond? mivel használtat raktam vissza) ? Köszönöm a segítséget!!

2013. szept. 14. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Az indító pofával biztos nincs gond mert ha beindult akkor nekifekszik a dobnak.

Jár a kerék alapjáraton mikor sztenderen van?


"tolás közben alig forog el a kerék, van hogy meg se mozdul."

Mondjuk ezt nem értem

vagy talán annyit veszek ki hogy alapból a kerék nehezen fordul ezért ha sztenderen pöfög alapjáraton és leér a kerék akkor lefulladhat hogy szoros (valamiért) a kerék

2013. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, jár.

Ha alapjáraton van, és leér, lefullad, ha húzom a gázt és úgy ér le szintén.

Viszont próbáltam betolni, de nem forgott el a kerék (nem tudom, talán ez a kompresszió miatt lehet?)

2013. szept. 14. 22:45
 3/3 anonim ***** válasza:

gyengék a kuplung rugók, de én azt valószínűsítem, hogy rosszul van összerakva... így folyamatosan fog a kuplung, ezért forog a kerék ha sztenderen van, és ezért fullad le ha leér a kerék és megáll, olyan mintha egy váltós motort sebességbe raknál sztenderen aztán leraknád a kereket, ha megáll a kerék megáll a motor is...

tekerd be menet közben, vagy ha nem bírod keress egy lejtőt és ott tekerd be, úgy menni fog, de ettől a probléma nem oldódik meg... amúgy a dekompresszor azért van rajta, hogy meg bírd indítani a motort, mivel ha már forog sokkal könnyebb mozgásban tartani, mint megindítani...

2013. szept. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!