Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van kinn ennyi eladó...

Miért van kinn ennyi eladó Lancer kevés km-vel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nézegetem mostanában eléggé sokszor a willhabent, mobilet, autoscout24-et, mert valami fasza új sedant szeretnék venni. Gondoltam Mazda 6-ra, BMW 3,5-re, Audi A6-ra, Lancerre, Passatra, esetleg Passat CC-re, de nem tudom mit vegyek... Olyan 8 ezer euróból szeretnék gazdálkodni, hisz már így is van két kocsink, több nem igazán kell.


Véleményeteket kérném ezekről az autókról és hogy ti melyiket vennétek.


Mazda 6(2007-) Japán specialitás, én ehhez ragaszkodom. Ti hogy látjátok?

Passat (2006-) ill. CC Tökéletes autók szerintem, viszont mennyire megbízható ez az új VW? Illetve a CC?

BMW 3 (2005-(e90-1)) 6-7 ezerért tökéleteset lehet belőlük venni, kevés kilóméterrel(150.000 körül), jó felszereltséggel.

BMW 5 (2004-(e60-1)) 6-7 ezer eurótól 180.000 km-es 5-ös BMW-ket lehet venni sok extrával, megbízhatóak állítólag. Ti hogy látjátok?

Audi A6 (2004-) Úgy tudom lehet már kapni 7000 eurótól jót, viszont tényleg hozzá kell érteni, hogy mit veszel, mert azt mondogatják elég sokan, hogy a motorja hamar tönkremehet, mert ezek a nagy benzin motorok megbízhatatlanok náluk. Ti hogy látjátok?

Lancer (2007-) - Miért lehet külföldön kapni már Lancert, pár éveset 6-7 ezer euróért? Kevés km-el, full szervízzel illetve dízelt? Tökéletes autók úgy tudom, de engem sokkolt az áruk. Miért ilyen olcsók?


2013. szept. 16. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Magyarországon is meg lehet kapni a kisebb motorú Lancereket viszonylag olcsón. Ültem már ilyen autóban és nekem az volt az érzésem, hogy ez valójában egy low budget autó, 120e km-el (az valós volt, utánanéztem) láttam már tavaly Magyarországon eladót 1.8 millióért, (1.5 benzineset) csak volt már egy kisebb sérülése. Az EVO változat már lehet, hogy más, de azt még nem próbáltam.

Egyébként az olcsó autóknak kint is rendesen a körmére kell nézni, a legtöbb azért olcsó, mert vaj van a füle mögött (legyen az Mazda, BMW, vagy Audi, vagy Lancer), a km-t már a kinti autóknak sem lehet elhinni, a regadót meg az árukhoz adva meg már nem is olyan szép a történet. Azt is figyelembe kell venni, hogy a fényképen még mindegyik szép, tökéletesnek látszik, de a valóságban már más a helyzet. Inkább nem a legolcsóbbak között kellene szemezgetni, hanem a közepesen drágák között, ott azért már inkább vannak a jók.

2013. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!