Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most nézem a híradóban, hogy...

Most nézem a híradóban, hogy a rendőrség újabb traffipaxokat akar vásárolni a közlekedés biztonsága érdekében, Kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés
Én szerintem inkább az utak minőségét kéne javítani. Inkább arra költené az állam az adófizetők pénzét. Jobb minőségű úton kevesebb a baleset. Nem pedig kirakni 30as 40es táblákat.

2013. szept. 16. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az útjavítás az államnak kiadás

De a traffi bevételnek számít (büntetések után)

"Szeretett" kormányunk így gondolkodik :((

2013. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek azzal , hogy az utak minőségét javítani kell ( talán erre jó lesz az új útdíj ).

Azzal is egyetértek, hogy a közlekedés biztonságát javítani kell.

Még azzal is egyetértek, hogy a sebességhatárok betartását szigorúan ellenőrizzék, de akkor mindig mindenhol >> tehát telepített trafikat mindenhova. Ne az legyen, hogy sunyiba trafizunk a geleji pihenőben a bokor mögül hajnal 3-kor, miközben az M5-ösön a román buszok 120-szal pirítanak.


Viszont ha a közlekedés biztonságának javításának érdekében felesleges végigtelepíteni az autópályát átlagsebesség mérős trafirendszerrel, ha a 4-esen többen halnak meg havonta, mint az M6-on 13 év alatt... Ha még csomópontokba telepítenék, fokozottan balesetveszélyes helyekre ( pl Szerencs utca, M0..) akkor számítana is valami ez az egész.


Ha értelmesen csinálnák, akkor támogatnám a dolgot, de így hogy szinte nyíltan felvállalják ( főleg az elmúlt egy két év KSH adatai alapján ), hogy nem is baleset megelőzésre kell a sok trafi, hanem hogy az államkincstárba nyomjuk a zsetont...


Áhh, Magyarország...

2013. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a legjobban az úthibákra figyelmeztető táblán szoktam felkacagni, mert azt az országhatáron kéne kirakni. Én 15 km-t járok 60-as táblánál munkába menet országúton, mert annyira szar az út, hogy veszélyes gyorsabban menni, biztos úgy számolnak állambácsinál, hogy ennyivel még ki tudom szlalomozni a krátereket. Szerencsére már fejből tudom hol vannak a gödrök, de sajna jön megint a tél, olyan sok lesz már, hogy nem lesz két keréknyomnyi sima felület amin haladni lehetne...
2013. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Pénzlehúzás... Ugyan már a "közlekedés biztonsága érdekében" dumát már ki veszi be? Amíg sunyi módon mérnek civil kocsikból, addig ne várják, hogy javul a közbiztonság... Olyan vezetőket kéne kiszűrni akik záróvonalon előzgetnek, vagy emelkedőn... Meg akik az időjárási körülményeket figyelmen kívül haggyák.... Pl. ködbe is már láttam durva előzgetéseket... Az ilyenek miatt van a baleset, meg a rossz kátyús utak miatt...
2013. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kép lemarad, szóval nem így kellene mérni: [link]


A kép készítésének helye: Bp, a Nagykőrösi út Wekerle telep felőli oldala.

2013. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt én már fizettem 60 000-ret xD
2013. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pénz pénz pénz pénz pénz és még több pénz....nekik
2013. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Napkiraly ***** válasza:
kevesebb bevétel lesz, én már így se gyorshajtok, csak az elvárt plusz 17et. Ha minden sarkon lesz, akkor nem lesz péz
2013. szept. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

egy büntetést kaptam, és abban sem vagyok biztos hogy jogos volt (gyerek aludt, nem siettem,mert azt akartam, hogy sokat aludjon, de mind1)

Azóta odafigyelek, főleg a lakott terület táblákra.

3éve nem kaptam csekket, pedig céges, és saját kocsival is több mint 1500km-ert megyek havonta.

2013. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!