Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap forgalmi vizsgázok, az...

Holnap forgalmi vizsgázok, az oktatóm szerint hód ziher hogy megbukok, már a pótvizsgát is megkérte, amúgy is önbizalom hiányos vagyok, szerintetek mégis hogy álljak igy hozzá a vizsgához?

Figyelt kérdés
egyébként, hozzá tartozik a történethez, az hogy ha ez nem sikerül , lassan kicsúszok a 2 évből, és bukok 300k.-t szóval fasza,egyébként B-tipusu jogsi.

2013. szept. 17. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Hát ha az oktatód is ilyen véleménnyel van rólad akkor jobb is ha megbuksz és elfeljted a hajtásit.
2013. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos valószinü hogy ez lesz.
2013. szept. 17. 15:08
 3/13 anonim ***** válasza:
28%

Nem bántás: Lehet, hogy neked nem is való jogsi. Van ilyen ember, én ismerek ilyet aki egyszerűen képtelen vezetni, pedig nagyon szeretett volna.

Neki azt mondtam: nembaj, legalább nem ölsz meg senkit az utakon.

2013. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, nekem nem a jármű vezetése nem megy, mert az eléggé megyeget, hanem nem veszem észre időbe a táblákat, pl, meg elgondolkodok az elsőbség adásról, mondjuk ez rutinnal kiküszöbölhető, csak hát igazából a 2 év a lényeg..
2013. szept. 17. 15:29
 5/13 Evele123 ***** válasza:
Az oktatód, ha rendes lenne, nem is engedett volna vizsgára. Én is bénáztam elég sokat, megkérdeztem az oktatómat, hogy ő hogy látja a fejlődésemet. Heti 2 vagy 3 napot tudtam vezetni. Alapból vettem pótórákat is és elsőre sikerült a vizsga. Amúgy tényleg nem mindenki alkalmas vezetésre, de ezt a PÁV-alkalmasságin is meg tudják mondani. Sok szerencsét!
2013. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Hát, én sem voltam egy ügyes sofőr, ez tény, de engem az oktatóm sokat bíztatott, emellett pedig igyekeztem minél többet gyakorolni. Beszélhetnél vele, hogy beszélje meg a vizsgáztatóval, hogy nem vagy ön- és közveszélyes, akkor hagyjon, majd szép lassan szerzel egy kis rutint és nem leszel olyan bizonytalan.
2013. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, 15:58-as : attól még sajnos nem lesznek elnézőbbek velem vizsgán, igazából annyi a bajom, hogy nem merek egyedül vezetni, tehát ha sikeres vizsgát akarok, akkor nem izgulom el, és beleszarok az egészbe.
2013. szept. 17. 16:21
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az oktatód egy idióta hogy vizsgázni engedett ha nem vagy rá felkészülve. Meg azért is idióta mert ilyeneket mond a tanítványának.


Engem is túl korán engedtek vizsgázni, amin gyorsan meg is buktam mert nem voltam még rá felkészülve, és ez minden önbizalmam elvette. Sokat szenvedtem de végül sikerült, szóval neked is csak annyit tudok ajánlani hogy vegyél minél több órát a vizsgádig. Én a végére már egy idegroncs voltam, de most nagyon jó érzés hogy megvan. Vagyis meglesz, mert még csak ma igényeltem meg az okmányirodában :)

Sok sikert!

2013. szept. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ma volt a vizsgám meg húztak,a 40-dik percnél úgy hogy 2 hibapontom volt, viszont u-alakú megfordulásnál, elfelejtettem megfordulni,egyébként mindent szabályosan csináltam, ennyit az oktatómról..
2013. szept. 18. 16:11
 10/13 A kérdező kommentje:
bocsánat, balra indexelni felejtettem el, nem megfordulni.
2013. szept. 18. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!