Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóban bőr vagy a szövet...

Autóban bőr vagy a szövet ülés a jobb?

Figyelt kérdés
Télen-nyáron? Igaz a bőr vagányabb, de nyáron nagyon bele lehet izzadni?
2013. szept. 17. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Ha nincs benne üléshűtés, akkor nyáron bizony elég meleg tud lenni a bőr. Pláne, ha egész nap tűző napon állt a verda. Emellett sérülékenyebb is, mint a szövet. Könnyen fel lehet sérteni, ha nem vigyázol.


Ezzel szemben a bőrülést könnyebb tisztítani, mint a szövetet.

2013. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
szerintem bőr
2013. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt bőr a kocsiban, de ami azt illeti nem is hiányzik. Már csak azért sem, mert egy 5-10 éves kocsiban a szövet még úgy néz ki mint a gyári, de a bőr inkább hasonít az elefánt se.gére:)
2013. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha vigyáznak a bőrre, akkor 15 évesen sem olyan mint az elefánt se.... Aki 5 év alatt kicsinálja a bőrt, az valszeg a szövettel/plüssel is végezne ennyi idő alatt.


A bőrt tisztán tartani sokkal könnyebb, mint a szövetet.


Nekem bőrös autóm van ( vagyis a kettő közül az egyik bőrös ) én szeretem, télen ülésfűtés nyáron meg ha nem muszáj nem hagyom a napon, vagy ha igen és előre tudom, hogy órákig ott fog állni ( pl strand..) akkor megpróbálok úgy állni, hogy ne égesse a nap, mert attól az ülés is hamarabb kirepedezik. Klíma mellett amúgy nem vészes nyáron a bőrülés sem.

2013. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dörmögő ***** válasza:
100%
Esztétikailag talán szebb a bőr, de persze szövetülésben is vannak nagyon pofásak. Komfortérzetre a szövet jobb, télen nem kell fűteni, nyáron meg nem kell hűteni hogy élvezhető legyen.
2013. szept. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!