Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit ajánlotok?

Első autónak mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Jövő nyáron vennék autót.

Maximum 1,5m Ft.



2013. szept. 18. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés még korai. De első autónak mindenképpen valami elterjedtebb, népszerűbb autót vennék (Fordot, Opelt, Toyotát) és minnél fiatalabbat. A most divatos "veszek Audit, Mercit, vagy BMWt" hozzáállást hanyagolnám, ezek sokadik autónak valók.
2013. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Pözsó 407. :D

Legalábbis én ilyet vennék.

2013. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Első autónak 1.5m...szerintem hülyeség, bőven elég néhány százezerért. Tapasztalatlan vagy, meghúzod, szervízbe viszed, kopó alkatrészeket cserélsz/cseréltetsz, esetleg magad bütykölöd, elrontod, stb, ezek mind súlyos pénzek. Azt ajánlom, nézzél olcsóbb, népszerű autót, mert ha bármi történik akkor könnyen, olcsón megcsináltathatod, a maradék pénzed pedig félrerakod, és spórolsz lakásra, családra, jövőbeni újabb autóra.

Első autónak Opel Astra F-et, VW Golf III-at, vagy bármilyen hasonló évjáratú japánt ajánlok. Neked elég 1.4 vagy 1.6 motorral. Olcsón fenntartható, keveset fogyasztó, megbízható autók.

2013. szept. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is utolsó válaszoló nézetét osztom, és így még vezetni is megtanulsz majd, nem csak a volán mögött ücsörögni.
2013. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én friss jogsis vagyok, és egy '95-ös Mitsubishi Coltot vettem első autónak. Nem azért mert nem tehettem volna meg hogy egy drágább, jobb autóm legyen, hanem azért mert minden szempontból ezt tartom előnyösnek amíg nem szerzek egy bizonyos szintű rutint.

Nincs rajtam akkora nyomás, mintha egy több milliós autót vezetnék. Persze azért csotrogány sem érdemes venni, meg kell próbálni találni egy egészséges középutat. Szerintem.

2013. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!