Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes megvenni? (vr6 passat)

Érdemes megvenni? (vr6 passat)

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a vr6-os motorral szerelt vw-ről?


Én ezt néztem, nem minden napi használatra, de ha egyszer kocsiba ülök az legalább ne swift legyen.


[link]



2013. szept. 19. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
2.8 benzines automata váltós ráadásul ami csak 4 fokozatú.Oks hogy megveszed de miből fogod tankolni mert ezzel nem járkálsz el 5-6 literből mint egy swiftel.De legalább ott fog állni a garázsban egy embléma és majd törölgeted róla a port,meg fizeted rá a biztit és a teljesítmény adót.
2013. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jézusom.... Azt hittem legalább a 2003-as forma Passat-ról van szó. Tudod mennyit fogyaszt ez az öreg tragacs? Még ha kitűnő műszaki állapotú is. Régi, automata, benzines, 2.8-as motor, 174 lóerő.... Ez minimum 14-15 liter városban. Ha ennyi pénzed akad üzemanyagra, azt legalább ne egy ilyenbe tankold bele. Gyönyörű, kitűnő állapotban van, annyira h az lenyűgöző, tényleg, de ezt az autót max annak ajánlom, aki baromi gazdag és csak úgy tartja.. Valami VW fanatikus. De ha olyan anyagi helyzetben vagy, hogy max 500 ezerért engedhetsz meg magadnak autót, na akkor semmiképp se ő rá essen a választásod. Rengeteget fogyaszt és baromi drágák a szervizköltségei is, ha valami gáz van. Vagy egyszerűen csak kopó alkatrészt kell cserélni.
2013. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy bele egy gázszett, és máris fele annyi a költség tankoláskor.
2013. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a VR6-os motor ha figyelve volt rá, egy isten.

Én golfban utaztam, ezzel a motorral.

HA mégis különleges autóra vágysz, ezzel a motorral golf, corrado (bér kevés van belőle)

Ha mégis élmény autózás kell, és ennyi pénzből, akkor GTi golf. Csak hát nehéz kifogni egy jó farabot.

Tény, ez a verda nem eszik keveset. Ellenben élmény vele autózni. (ha minden ok vele)

Kasztni sem vészes, bár oda kell figyelni.

2013. szept. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!