Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósiskola váltás?

Autósiskola váltás?

Figyelt kérdés
Szeretnék autósiskolát váltani a jelenlegi oktatóm viselkedése miatt (ordít, türelmetlen, elvette a kedvem az egésztől). 2 sikertelen forgalmi vizsgán vagyok túl és már kb 50 órát vezettem. Az lenne a kérdésem, hogy ha váltok az új oktatótól függ hogy még mennyi órát kell vennem vagy meg van határozva a kötelező óraszám?

2013. szept. 21. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Az rajtad múlik mennyi órát kell még venned!
2013. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs meghatározott óraszám, annyit veszel amennyiben te és az új oktatód megegyeztek. Én hasonló helyzetben voltam mint te, 10 órát vettem az új helyszínre és autóra való tekintettel. Kellett is, másképp nem sikerült volna.

Egyébként nem lenne elég egy oktatóváltás? Ha az iskolával nincs gondod, akkor felesleges otthagyni őket.

2013. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ugyanez volt a helyzet! Csak én meg pont az autósiskola vezetőjénél tanultam vezetni,mert ő oktató is volt egyben,rajta kívűl meg csak a felesége volt,mint oktató,tehát az autós sulit mindenképp ott kellett volna hagynom nekem is. Velem is ordibált,és rosszul is tanított meg egykét dolgot,mint utóbb kiderült.. Az egésztől elvette a kedvemet,már majdnem feladtam,mert azt sújkolta belém,hogy nem lesz sose jogsim,ha így folytatom.. a másik autósiskolánál pedig az oktató az én ritmusomat vette fel,tehát türelmes volt,és ilyen a normális oktató.. a másik autós sulinál elsőre sikeres forgalmi vizsgát tettem.

Véletlenül nem kaposvári vagy kedves kérdező? :D ha igen,akkor tudom melyik autós sulit akarod otthagyni :D

2013. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.. azt hozzátenném még,hogy az első autós sulimnál nálam is 2 sikertelen forgalmi vizsgám volt, az új sulinál meg kb 10 órát vettem fel,hogy megszokjam az autót, meg a parkolásokat gyakoroltuk sokat még.
2013. szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nem, nem kaposvári vagyok de ebből is látszik, hogy szomorú, de sok helyen ugyanaz a probléma... Váltani fogok mindenképp mert ennek így semmi értelme 3-jára nem szeretnék megbukni. Még 1x köszi mindenkinek! :)
2013. szept. 22. 13:54
 6/9 anonim válasza:
100%

Kaposvári vagyok, autós iskola váltás előtt állók. (Nálam is az oktató az iskolavezető.)


Szeretnék tanácsot kérni, h melyik sulihoz, melyik oktatóhoz menjek át. A mostani nem kiabál, de arra játszik, hogy minél több órát vegyek, és olyan hibákat mond, amik nem is valósak.


Sürgősen iskolát kell váltanom, ha bármilyen véleményetek van, légyszi ne habozzatok, osszátok meg velem mihamarabb. Írhattok priviben is.

Nagyon köszönöm a segítséget!

2014. nov. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kedves kaposvári válaszadók! Én is iskolát szeretnék váltani. Az én oktatóm (az iskolavezető) is arra játszik, hogy minél több órát vegyek és ő is valótlan hibákat állít. Ti melyik sulit ajánlanátok és melyik oktatót?
2018. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hello.. Nemtudom mennyire régi a történet vagy hogy egyáltalán valaki válaszolni fog e vagy sem de azért le írom.... nekem olyan problémám lenne hogy úgy érzem az oktató túl sokat vár el tőlem és állandóan ordibál meghogy ez így nem jó , úgy nem jó ..... Annyit szeretnék csak kérsezni hogy most a 20. Órám vezettem le ha most váltanék oktatót vagy sulit akkor nekem kéne az uj sulinak fizetnem valamiért?? Már a jelenlegi sulimnál kifizettem minden költséget!!!
2018. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves kaposvariak!

Veletlenul nem R.R. az iskola monogramja?

Sajnos en is ebben a cipoben jarok perpill.

Regi a poszt,de hatha..

2018. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!