Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Autós iskolát szeretnék...

Autós iskolát szeretnék váltani. Mi ekkor a teendő?

Figyelt kérdés
Az a szitu, hogy nem v agyok elégedett a mostani oktatómmal, de az autósiskola ahova most járok nagyon pici, csak két oktatója van és a másikhoz sem szeretnék menni, szóval nem csak oktatót, de egyenesen autósiskolát szeretnék váltani. Mit kell ilyenkor tennem?

2013. aug. 9. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bemész az autósiskolád irodájába és annyi a dolgod, hogy kikéred a képzési igazolásod ( ha benne volt a szerződésedbe akkor ez lehet hogy pár ezer forintba fog kerülni) ha ez megvan csak bemész egy másik autósiskolába
2013. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
biztos megéri? azt hiszem kb. 20 ezer forintot kell fizetni autósiskola váltásnál.
2013. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én váltottam autósiskolát mert megígérték, hogy x időn belül befejezem, közben kiderült, hogy az ígéret semmit sem ért, nekem meg el kellett utaznom másik városba. Kikértem a papírokat melyeket elküldtem a kinézett autósiskolának és nem kellett fizetnem semmit, igaz a papírok átfutási ideje 3 hét volt. Annyit még, hogy eleinte több autósiskolát is felkerestem az új városban és volt aki regisztrációs díjat számoltatott volna fel(10 000Ft-ot), így ezek után érdeklődj mindenképpen, mert vannak ahol ilyeneket is felszámolnak de nem mindenhol.
2013. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szimpla oktatót akartam váltani, de már ezért is rohangásznia kellett a titkárnőnek a 40-50 km-re lévő városba. :D

Szóval ez nem működik olyan egyszerűen. Ha mindenképpen át akarsz menni kérd ki a papírjaid, aztán érdeklődj!! Én mindenképpen személyesen tenném ezt meg.

2013. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. Biztos vagyok benne, hogy szeretnék váltani mert ez a mostani idegileg taccsra vág. Nem gondolom azt normálisnak, hogy azért fizetek, hogy óra alatt elvigyem őt kocsmázni, amikor meg esetleg rá ér velem foglalkozni, akkor meg ordibáljon velem.
2013. aug. 9. 22:27
 6/6 anonim válasza:

Szia,


Véletlenül nem az Atilos autósiskolába jártál? Nagyon ismerős nekem ez a kocsmázás és fejleordítás vezetés közben.

2013. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!