Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros vizsgánál látja a...

Motoros vizsgánál látja a vizsgabiztos azt hogy én csak szemüvegben vezethetek az orvosi alkalmassági miatt?

Figyelt kérdés

A jogsimba az van bejegyezve hogy csak szemüvegben vezethetek. De azóta kontaktlencsét hordok és nem csináltatnék ezért új orvosi alkalmasságit ha nem muszáj.

Ha motoros jogsit szeretnék és kontaktlencsében megyek vizsgázni akkor tudni fogja a vizsgabiztos hogy nekem igazából most szemüveget kellene hordanom?


2013. szept. 21. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem fogja tudni de ha benn van a kontaktlencséd akkor nem is nagyon fogja érdekelni. Abban sem vagyok biztos, hogy e miatt új jogsit kéne csináltatni.
2013. szept. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hallottam olyat akinek nem volt bejegyezve a szemüveg az alkalmasságiba és levetette vele a vizsgabiztos.


Az biztos hogy nem vezethetnék kontaktlencsében mert egy korlátozás van a jogsimban hogy szemüveggel vezethetek.

2013. szept. 21. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megmutatod hogy kontaktlencséd van és kész,de miért nem kérdezed meg az oktatód?Ő úgy is tudja hogy mi a tuti!
2013. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!