Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swiftnél, hogy kell...

Suzuki Swiftnél, hogy kell kiszedni a hátsó szélvédőt?

Figyelt kérdés
Fóliát szeretném el távolítani a hátsó szélvédőmről, de sehogy sem akar kijönni valaki csinált már ilyet?

#fdag
2013. szept. 22. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt úgy kell kivágni, mert be van ragasztva!
2013. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hol kell hogy ki vágjam kívülröl vagy belülröl? a gyári gumit amit ki vágtam vissza lehet rakni, vagy azt vágom el?
2013. szept. 22. 16:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha széthasítod a gumit, akkor mégis, hogyan raknád mégegyszer vissza?!
2013. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jó azt hittem csak a ragasztóbol kell ki vágni.. Akkor meg ujjra ragasztanám és vissza raknám.. nem csináltamm ég ilyet csak azért kérdezem
2013. szept. 22. 16:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ügyes vagy és hozzáférsz, akkor belülről egy siccerrel talán kitudod vágni úgy, hogy ne sérüljön a gumi. Egyébként speciális géppel szokták kivágni, vagy kivágó dróttal, de ez utóbbi szétvágja a gumit is. Ha sniccerrel vágod, a trógerkesztyű kötelező és kenegesd gázolajjal, vagy valamilyen olajjal a pengét és a várási felületet is, hogy ne szoruljon bele a penge.
2013. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

minek akarod te kivenni a szélvédőt ? fóliázásnál sem veszik ki

próbáld meg valamelyik sarkánál megmelegíteni hőlégfúvóval vagy egy erős hajszárítóval és utána lehúzni tuti le fog jönni nem kell azt kivenni ami meg rajtamarad ragasztó azt meg nitrohigitóval le kell mosni

2013. szept. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindekinek már meg oldottam
2013. szept. 24. 17:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen féltéglával :D

Hogyan, érdekel!

2013. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!