Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az hogy mindenki...

Miért van az hogy mindenki isteniti a Volkswageneket?

Figyelt kérdés
Ha megnézünk egy tuning nélküli akármilyen vw-t elmegy az ember életkedve is. Motorok terén is csak a tuningolt verziok képesek valami mutatványra.

2013. szept. 28. 14:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Neked milyen autód van? Én azért elfogadnék egy full extrás 299 lóerős VW Passat CC-t ami most kb. 17 millió....
2013. szept. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Vpét Neked már VW-d, hogy kimered ez így jelenteni ?

Nekem egy 11 éves Borán van.

16-os benzines.

Kényelmes, ringatózik mint egy hajó a futóműnek köszönhetően. Szóval elnyeli szépen az úthibákat és ráadásul még jól is megy.

Emellett szerintem szép is.

A többivel sincs szerintem semmi baj.

De hát, ízlések és pofonok...

2013. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

"ParasztAudis kérdése:"

Ha jól tippelek, Audija van a kedves kérdezőnek. Ami történetesen a VW konszern tagja. Sok más márka mellett.

2013. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Azért mert a hétköznapi ember jobban megengedhet magának egy Volkswagent mint egy BMW vagy Audit .Ezt a motor produkciót meg nem értem az emberek 90 százaléka autózásra vagyis A-B eljutáshoz veszi az autót nem versenyzésre.A másik ok, hogy magyarországra minek pl egy 300 lóerós autó mikor alig van km amit meg lehet tenni magyarországon és a sebesség határok is olyanok hogy még 150 lóerőt sem tud kihasználni az ember legalábbis a szabályokat betartva nem.Amúgy meg a legtöbb magyarországon vásárolt audiban vagy bmw-ben is ritkán vesznek 2.0 benzines vagy dízeles motornál nagyobb térfogatú motort.Egyszerűen azért mert magyarországra felesleges a nagy teljesítmény ,ja és az adókról meg nem is beszélve.Szóval nem értem egészen a kérdésedet hogy most mi a problémád a volkswagenekkel.Ja és megjegyezném mielőtt nekem esnél,hogy nem vagyok wv tulaj
2013. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

"Kényelmes, ringatózik mint egy hajó a futóműnek köszönhetően"


ha úgy ringatózik mint egy hajó akkor irány a futóműves mivel annak nem szabad ringatóznia.

2013. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Nekem meg az Audik árától megy el az életkedvem....


Egyébként van egy olyan gyanúm, hogy a kérdezőnek nemhogy Audija, de még kocsija sincs.

2013. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Igen, Audim van de egy 320d lesz majd a közeljövőben :)
2013. szept. 28. 19:59
 8/26 anonim ***** válasza:
És most mit vársz vállveregetést.Örülj neki hogy megengedheted magadnak és ne hencegj addig is mi csórók eljárkálunk opellel,hondával,toyotával ,Volskwagennel sőt sokunk még suzukival is!
2013. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Saját autóim közt volt G2, G3 de szivás volt velük az élet.

A családban van egy 2006os Jetta és abban pl egy 1.6 8v moci van. 105Le, de lámpánál egy ezres Swift is legyorsul.

2013. szept. 28. 20:13
 10/26 A kérdező kommentje:
Egyszerüen csak azért kérdeztem meg mert nem tudom mit esznek a népek ezeken a kocsikon. Én 7év alatt sem tudtam megkedvelni a VW-ket. Ennyi.
2013. szept. 28. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!