Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az lenne a nagy problémám,...

Az lenne a nagy problémám, hogy kizártam magam a saját autómból. Bent maradt a slusszkulcs. Mivel a pótkulcsot nem találom, így fogalmam sincs, hogy mit kezdjek vele. SKODA FELICA 1.3-as 97-es benzines. Esetleg valakinek valami ötletet?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 18:33
1 2
 1/19 anonim válasza:
A csomagtartót bezártad?hát szerintem vagy betöröd az üveget vagy valamivel felfeszíted az ajtót...
2013. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
be sajnos... és ugyanaz a kulcs nyitja :(
2013. szept. 28. 18:46
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ki lehet feszíteni annyira az ajtót felül a b oszlop mellett, hogy egy drótot be tudj játszani. Az ajtó és az oszlop közé bedugsz egy ruhadarabot, és csavarhúzóval kicsit tudod kifeszegetni. Így nem esik kár a fényezésben.

A drót végét hajtsd kampósra (jó lenne valami masszívabb drót, ami nem hajlik könnyen), azzal meg próbáld a zárnyitót felhúzni. Nekem így sikerült kinyitnom a kocsimat múltkor 10 perc szenvedés után. Idegőrlő tud lenni. :)

Sok sikert.

2013. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egyik haverom is bezárta a kulcsot részegen Somogybabodon, az offród fesztiválon. A sárga angyal helyi képviselői csak úgy tudtak segíteni, hogy addig feszegették az ajtót, míg egy hosszú dróttal ki nem tudták horgászni a kocsiból a slusszkulcsot. Kívülről utána nem látszott semmi nyom, de az eső meg a hólé befolyt utána az ajtó mellett a kasztniba.
2013. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


Lehet inkább beverem az egyik hátsó ablakot és majd bontóból nézek másikat!

2013. szept. 28. 19:06
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szánj még pár percet kulcskeresésre.
2013. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 dirtboy ***** válasza:
100%
2013. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

na ez a cipőfűzős dolog nagyon komoly! :D

Egyszerű és nagyszerűnek tűnik!

Holnap ki is próbálom.

2013. szept. 28. 19:59
 9/19 anonim válasza:

nah először is nő vagyok :)

a párom ugyanígy állt tanácstalanul, mi bezártuk a pótkulcsot a kocsiba :)

drót, végén csúszócsomó, ami dróthosszú, azt szépen bedugtam az ajtó felső gumitömítésén a fém mellett, rájátszottam az ajtózárra, meghúztam a madzagot és már bent is voltunk :)

igaz, ez egy 3-as golf volt.

remélem segítettem valamicskét

sok sikert!

bár ez

2013. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Én is jártam így, szóltam egy helyben lévő autó szerelő műhelybe hogy tudnak e segíteni, ki jött egy faszi, és az oszlophoz gyömöszölt egy légpárnát, amit egy olyan pumpával fújt fel mint a vérnyomás mérő pumpája, de maga a légpárna is hasonlított a vérnyomás mérőre amit a kezedre húzol... na a lényeg azt szépen felpumpálta, és lett egy akkora rés ahova be fért egy dróttal, kampót hajlított a végére, és egyszerűen ki halászta a slusszkulcsot, de előbb a gombot próbálta elhúzni, vagy is inkább rigli, egy daevo lanosról van szó... és ott ilyen rigli szerűség van...az nem jött össze jött a kulcs, és az egyszerűen rá akadt a kampóra és ki szedte.


neked is az oszlopnál kéne óvatosan feszíteni ahogy írták is előttem hozzá szólók, és úgy meg próbálni ki halászni a kulcsot

2013. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!