Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a vélemények a Motorhispan...

Mik a vélemények a Motorhispania Furia 50-es enduroról?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
5%

KUKA!

már név alapján is...

2009. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ne név alapján ,olyan irjon aki ismeri.
2009. nov. 11. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Épp ez az, hogy szinte senki se ismeri, mert nagyon kevés van belőlle. Ebből arra lehet következtetni, hogy alkatrészellátottság: 0 valószínűleg nem is egy nagy cucc, anyagok se lehetnek túl jók benne... Inkább már rieju RR, azokból sok is szaladgál, meg egész faszák is.
2009. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem nem rossz, nekem MH Rx50 kéne pont azért mert nem tömeg cikk és asszem minarelli blokkos mint az aprilia rs50 de nem 100.
2009. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja minarelli blokkos meg szerintem a nagyrésze is olasz cuccokból van.
2009. nov. 12. 07:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Helló!


véleményem szerint nagyon jó márka a motorhispania, spanyol gyártmány mint a derbi, minarelli am6-os blokkal vannak szerelve, de szerintem az alkatrészek minősége üti az apriliát, showa teleszkópok, domino gázkar és markolatok, ajp fékrendszer 4dugattyús első nyereggel, másrészt nyomatékosabb a hengere is, kicsit furatosabb, 8ezren leadja a max teljesítményt, nem kell szétforgatni, igaz nekem MH rx50-em van de ugyanaz a blokk meg az alkatrészek nagy része, soha semmi bajom nem volt vele, nem egy lóerőgyár mert 50es kis csettegő, de ha tépem akkor is 3 liter alatt eszik, közlekedni hibátlan. én csak ajánlani tudom, volt apriliám is azért van alapom hasonlítani, nem lehet egy napon említeni a 2-t. remélem segítettem

2009. nov. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jó vas ,barátomnak olyan van, de úgy megy mint a meszes
2011. ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Én már egy éve használok egyet a blokkja igénytelen,nagyon kis karbantartást igényel!!!Haverom Aprilia rx50-ét lemotorozom !! Az alkatrészről annyit h 90%ban megegyeznek a dolgok a derbi-vel!!Minőségre meg azt tom mondani amit leirtak nézük meg az első telót stb... És hál istenek h nem tucat cikk mert mindenhol megnézik és nem leszel vele olyan mint a többiek ,EGYÉNISÉG ami ahogy látoma riejus kollégából hiányzik ,jah és annyi még hogy aki 12éves meg a motor meg áll a simsonál az ne kritizáljon főleg ne név alapján

ÜDV: Kócy

2012. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!