Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyméretű veterán autóból...

Nagyméretű veterán autóból melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Ha megengedhetnél magadnak egy felújított szép veterán autót, akkor melyiket választanád?

- V8-as USA (pl. Cadillac)?

- V6-os USA (pl. Cadillac)?

- 6 hengeres nyugati (pl. Opel Rekord)?

- Nagy szovjet (pl. Csajka)?

- esetleg valami mást?


És miért pont azt választanád?



2013. szept. 29. 15:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Agent K nyugi én már megszoktam .Azon csodálkoztam hogy eddig még nem pontoztak le.De majd te is hozzá szokol hogy sokszor ok nélkűl csak úgy megszokásból lepontozzák az embert !
2013. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok! Az olasz kocsik közül nekem pl. a Lamborghini Countach-nak csak a 90'-es évek formája jön be, de az meg nem olyan régi, hogy klasszikus legyen! A 60'-as évek beli Countach formája nekem unalmas, inkább egy 1964'-es Ferrari Superamerica Coupe, Ferrari 2500 GT California, Ferrari GT Lusso, Bizzarrini GT Strada vagy Maserati Mexico tetszik!

A kérdésben nagyméretűről volt szó, de ha már felvetették a Marutit és a Bogarat, nekem az 1971'-es Mini Cooper S a kedvencem! :)

2013. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%

Ha már az olaszok szóba jöttek, onnan is tudnék válogatni. :)

Pl egy Ferrari Testarossa, Ferrari f40, vagy egy Maserati Sebring, esetleg egy Fiat Dino (igen, egy Fiat :) nagyon jól mutatna az udvaron.

2013. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mercedes W109, mert mercib'zi vagyok.
2013. okt. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:

Mercedes 500 SEL V8

A klasszikus W140 karosszeria

2013. okt. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Olvastam egy tulaj véleményét, a W140-nél sok az elektromos hiba!
2013. okt. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ja, és a W140-es a 90'-es évek második felében készült, nagyon messze áll a veterántól!
2013. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

[link]


Erről van itt szó kérem! :)


De bármelyik amerikai Muscle car szóba jöhet.

Viszont ha nem csak autóban gondolkodnék,akkor egy ilyet birtokolnék szívem szerint:

[link]


Viszont hogy ne csak a tengerentúlról írjak autókat,még erre is szert tennék,mivel nagypapámnak ilyen volt,és imádtam vele menni. (Az emlékek miatt is)

[link]

2013. okt. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Na hát ha már ilyen szép választék jött ki, akkor hozzáírom én is :-)

Nekem nem jönnek be az izomautók, ha már USA, akkor valami cruise-olós verda. A non plus ultra a Cadillac Deville Comvertible, abból is az álló dupla körlámpás.

Ha meg kicsit disztingválni kellene magam fogyasztás terén, akkor egy Opel Rekord A kabrió, természetesen hathengeres százlovas motorral és automata váltóval.

2013. okt. 6. 15:35
 20/24 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok! Nem m-mel, hanem n-nel írják: Convertible!
2013. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!