Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Mitsubishi Colt IV gen, 1,3 '97-es, vagy Honda Civic VI gen, 1,4, '97-es, angol verzió?
2013. szept. 29. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, pont bedobtál két olyan vasat, amik közül nem lehet választani :-)

Ha a 97-es évjáratot (+ / - 2 év) használat szempontjából a következő autók megbízhatóság és viselkedés szempontjából ugyanolyan jók:

- Mitsubishi Colt

- Nissan Almera

- Honda Civic

- Coyota Corolla

Mindegyik egy frankó japán vas.

De ha rám hallgatsz, a 6 gen Civicet választod. Hogy miért? Mert nekem is ilyen van és szeretem :-D

2013. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Húha, ez tényleg nehéz döntés, jól mondja az előttem szóló. Egy kategória, nagy eltérés nincs, japán mindkettő, fenntartás és fogyasztás is azonos szinten van... én nem tudok különbséget tenni. Azt vedd meg, amiből jobb állapotút találsz.


Amúgy az, hogy angol verzió, mit jelent? Mi különbözik?

2013. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha a civic jobbkormányos, akkor ne vedd meg
2013. szept. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen fajta Civic, ezt már Angliában szerelték össze elvileg. A Colt még japán összeszerelésű.

2013. szept. 29. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem édesmindegy, hogy hol szerelik össze. Az angliai Honda is ugyanolyan Honda, mint ami Japánország területén fekszik. A profit a dolog lényege, hiszen egy azonos cég két gyára nem fog versenyezni egymás ellen. Vagy ha igen, akkor az már nem azonos.
2013. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Motorikusan ugyanazok, csak elvileg már a belső terek, meg ilyesmi nem annyira a Hondáé, hanem inkább a Roverre hajaz.
2013. szept. 29. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem '95-ös Coltom van. Csak ajánlani tudom, de kezdő vagyok és nincs sok tapasztalatom szóval nem ér sokat a szavam :)

Én szeretem mert nem fogyaszt olyan borzasztó sokat, elvileg igénytelen (a jó értelemben), és nem utolsósorban szerintem könnyű vezetni, mindent látok, könnyen manőverezhető számomra. Pörgős kisautó, én nem bántam meg hogy ezt választottam.

Persze valószínűleg a Honda is ugyanilyen jó, szóval én azt venném amelyikből szebbet találok vagy amelyik jobban tetszik.

2013. szept. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!